Terezka a Šáša Šišulác

Terezka a Šáša Šišulác - Lenka Rožnovská | Replicamaglie.com

...pohádkových bytostí. Terezka a Šáša Šišulác a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Terezka a Šáša Šišulác | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Šáša Šišulác je látkový kamarád malé školačky Terezky. Večer před usnutím mu Terezka říká své první zážitky ze školy a on jí na oplátku šeptá šepotání - pohádky ze světa dětí, věcí i pohádkových bytostí. V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné věci ja ... Terezka a Šáša Šišulác - Lenka Rožnovská od 83 Kč - Heureka.cz ... . V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné věci jako… Šáša Šišulác je látkový kamarád malé školačky Terezky. Večer před usnutím mu Terezka říká své první zážitky ze školy a on jí na oplátku šeptá šepotání - pohádky ze světa dětí, věcí i pohádkových bytostí. V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné ... Šáša Šišulác je látkový kamarád malé školačky Terezky. Večer před usnutím mu Terezka říká své první zážitky ze školy a on jí na oplátku šeptá šepotání - pohádky ze světa dětí, věcí i pohádkových bytostí. V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné věci jako školní aktovky nebo kopačky, ale ... No copies of this book were found in stock from 839 online book stores and marketplaces.. Alert me when this book becomes available. Šáša Šišulác se rozesmál ještě víc. "I ne, kdepak. Terezko, to se jen tak říká. Mít na někoho metr znamená, že si víš s někým, kdo tě zlobí, rady." Knihu Terezka a Šáša Šišulác vydalo nakladatelství Grada | Web VašeLiteratura.cz, autor: Jitka Libigerová, 15. listopadu 2012. Originální recenze Lenka Rožnovská: Terezka a Šáša Šišulác . Šáša Šišulác je látkový kamarád malé školačky Terezky.Večer před usnutím mu Terezka říká své první zážitky ze školy a on jí na oplátku šeptá šepotání - pohádky ze světa dětí, věcí i pohádkových bytostí.V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné ... Šáša pomáhá Terezce už první školní den a řeší s ní všechny její trable a neúspěchy během školní docházky. Ke každému „problému" má Šišulác nachystaný příběh, na kterém ukáže, že problém je řešitelný a Terezka nemusí mít žádné obavy. Až do téhle chvíle si Bára myslela, že v drnových domečcích žijí jen hobiti. Díky atlasu zjistila, že tak v minulosti žili i Islanďané. Zatímco v Evropě zuří třicetiletá válka, obyvatelé malého ostrůvku u islandského pobřeží mají jiné starosti - nalovit hodně ryb a ... Klasické vánoční a adventní příběhy s poetickymi obrázky. Biblické o Ježíškovi, Marii a Josefovi, pastyřích, Herodovi i mudrcích. Poetické o vánoční jedličce, štědrovečerních zvycích i dobrotách. Poučné a napínavé o vánočním štěstí, oslíkovi u jesliček a ......

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
11,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Terezka a Šáša Šišulác.pdf

POPIS

Šáša Šišulác je látkový kamarád malé školačky Terezky. Večer před usnutím mu Terezka říká své první zážitky ze školy a on jí na oplátku šeptá šepotání - pohádky ze světa dětí, věcí i pohádkových bytostí. V krátkých pohádkových příbězích pro začínající čtenáře nejen že ožívají obyčejné věci jako školní aktovky nebo kopačky, ale vystupují a čarují tu také skřítkové Bukvínek, Zlobílek a Kokokovaříček a čarodějnice Kaňatá. Texty doprovázejí výpravné ilustrace Magdy Veverkové Hrnčířové.

Chcete si přečíst knihu?Terezka a Šáša Šišulác ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Terezka a Šáša Šišulác Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY