Národní vědomostní zdroj ČR: Zrealizujeme vizi Jana Amose Komenského?

Národní vědomostní zdroj ČR: Zrealizujeme vizi Jana Amose Komenského? - Ivo Holava | Replicamaglie.com

... dáno jako svoboda svědomí všem. ZDENĚK PALÁN ZÁKLADY ANDRAGOGIKY Vysoká škola J ... DOC Zahraniční politika České republiky ... .A. Komenského s.r.o. 2002 1 Zdeněk Palán ÚVOD DO STUDIA PERSONALISTIKY Vysoká škola J. A. Komenského s.r.o. Počet Dopravní fakultě Jana Pernera, Univerzity Pardubice. V letech 2006 až 2008 byl prorektorem pro pedagogickou þinnost na Vysoké škole obchodní v Praze, potom do roku 2018 působil jako profesor. Je autorem a spoluautorem 6 knižních publikací, 26 zpráv o vědeckých pracích, au ... Knihy vydavatelství Univerzita Pardubice | Martinus.cz ... . Je autorem a spoluautorem 6 knižních publikací, 26 zpráv o vědeckých pracích, autorem 31 uebních textů a 77 odborných publikací. Ing. Podle policie ČR jde o šestnáctiletého muže, který se přiznal, že si celou věc vymyslel. Policie v pondělí varovala české školy před možným útokem střelce a posílila dohled. Varování před hrozbou mělo přijít od amerických tajných služeb, potvrdil zdroj MF DNES. 35 H. B. [Havlíček, Karel], Národní noviny, 1848, č. 185, 14. 11., s. 727. 36 Např. Deutsche Zeitung aus Böhmen označily Blumovu popravu za protiprávní a soucit s Blu­mem projevily také tím, že otiskly jeho poslední dopisy na rozloučenou, adresované Blumo­vě ženě, dětem a přátelům. sti v životě a díle Jana Amose Komenského (Návrat 2011). Naučit dítě počítat, psát, plusquamperfektum nebo kotoul letmo představuje určité didaktické umění se strany učitele. Současná pedagogika je v tomto ohledu značně pokročilá. Co ovšem pedagogice dělá problém, je učení dobru. Odnepaměti, ale dnes zvlášť....

INFORMACE

AUTOR
Ivo Holava
DIMENZE
11,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Národní vědomostní zdroj ČR: Zrealizujeme vizi Jana Amose Komenského?.pdf

POPIS

Jan Amos Komenský již za svého života vyzýval a snažil se zrealizovat založení centrálního celoplanetárního vědomostního zdroje. V knize je uveden souhrn nejvýznamnějších citací nadčasového díla Via lucis, ve kterém se Komenský touto problematikou zabývá. Autor dále v knize analyzuje možnost založení centrálního národního vědomostního zdroje ČR v současné době. Vědomostního zdroje spravovaného státní institucí, do kterého by řízeným způsobem odborná veřejnost ukládala odborné vědomosti s cílem zefektivnit proces vzdělávání a garantovat každému jedinci snadný přístup k ověřeným, aktuálně platným odborným vědomostem po celý život. Je uveden i přehled současného stavu technického a společenského prostředí v souvislosti s mechanismem tvorby a sdílení zdrojů odborných vědomostí v ČR. Autor okrajově hodnotí využitelnost osvojených vědomostí v současném reálném životě. Kniha obsahuje výsledky průzkumu veřejného mínění, který se realizoval v roce 2009.

Chcete si přečíst knihu?Národní vědomostní zdroj ČR: Zrealizujeme vizi Jana Amose Komenského? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Holava. Číst Národní vědomostní zdroj ČR: Zrealizujeme vizi Jana Amose Komenského? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY