Ať myši nepláčou

Ať myši nepláčou - Magda Váňová | Replicamaglie.com

...astné, ale brzy se rozpadne... Ať myši nepláčou ... Knihy od Magda Váňová | Kupte na Martinus.cz ... . Ať myši nepláčou je přání hlavní hrdinky románu, která udělala v mládí osudovou chybu a za svou nerozvážnost platí v dalším životě. Po svatbě a narození syna se domnívala, že její manželství je šťastné, ale brzy se rozpadne. Karla žije sama s dítětem a podvědomý strach, že mu nebude moci ... Magda Váňová - spisovatelka, novinářka a překladatelka z bulharštiny a angličtiny. Publikovala prózy a povídky, od roku 2003 vydáv ... Ať myši nepláčou - Magda Váňová - Megaknihy.cz ... . Publikovala prózy a povídky, od roku 2003 vydává romány v nakladatelství Šulc-Švarc. Svým nezaměnitelným romanopiseckým stylem si získala široký okruh čtenářů a její romány jako např. Ať myši nepláčou ŠULC - ŠVARC, vázaná, 135 x 207 mm, 352 stran Obj. kód 0129992 Cena e-shop 249,- DOPORUČUJEME 295,- Bláznivá knižní „roadmovie", plná černého humoru. Ať myši nepláčou. Vikingova žena. Neúprosný: Ztracená flotila 5. Hněv a hrdost. Art & Antiques 12/2009. Obrázkový svět dinosaurů ... Ať už se jedná o muže či ženy, soužití s hysteriky bývá náročné a dotyční se od svého okolí často dočkají odmítnutí. Paradoxem však je, že právě strach z odmítnutí je důvodem hysterických způsobů chování a prožívání. ... Krev eBook Ať myši nepláčou eBook Žena v kleci eBook Rovník eBook ... Ať myši nepláčou Až se Tě život zeptá... Brzkovský Dvořáci Citlivá místa Čarodějnice Hruběna a tři tajt.... Čarokráska České pohádky-psáno velkými pí... Čmelák Aninka-2.vydání Dcery štěstěny Dědečku vyprávěj Děkuji, sestřičko Dům beze stop Dvě Andulky Hotel Vendome Jak Francouzky hledají štěstí Jako ... Informácie a prehľad kníh používateľa Erika Freislerová. Booxy - Databáza kníh....

INFORMACE

AUTOR
Magda Váňová
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Ať myši nepláčou.pdf

POPIS

Ať myši nepláčou je přání hlavní hrdinky románu, která udělala v mládí osudovou chybu a za svou nerozvážnost platí v dalším životě. Po svatbě a narození syna se domnívala, že její manželství je šťastné, ale brzy se rozpadne. Karla žije sama s dítětem a podvědomý strach, že mu nebude moci dopřát všechno, co mají ostatní děti, ji nutí zvolit si práci placené společnice. Původně byla novinářka a tlumočnice a navenek tak stále vystupuje, tučné výdělky jí ale přinášejí jen vztahy k cizím mužům. Ve strachu z existenčního ohrožení si schovává peníze a cenné dary a doufá, že za několik let svým pokladem zajistí sobě i synovi bezstarostnou budoucnost. Tu jí však zničí muži, s kterými se stýká. Žádný z nich jí nepomůže, když se dostane do velkých nesnází a zaskočí ji vážná choroba. Smíří se s tím, že svůj sen o životě, kde myši nepláčou, protože má člověk všeho dostatek, prohrála. Když se ocitne na úplném dně, najednou v sobě objeví silnou vůli a se svou chorobou začne úspěšně bojovat. Nezbytnou změnou života se osvobodí od dřívějších obav a úzkostí a tím se před ní otevřou možnosti, jak dát svému osudu nový smysl.

Chcete si přečíst knihu?Ať myši nepláčou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magda Váňová. Číst Ať myši nepláčou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY