Čokoládové SOS: Dívka, 16

Čokoládové SOS: Dívka, 16 - Sue Limb | Replicamaglie.com

...dce nějakým hrdinským činem po způsobu středověkých rytířů - nebo jí aspoň poslat esemesku ... Obec Pivín ... . Fred se však k ničemu nemá a navíc si na něj brousí zuby Jodie. Čokoládové SOS Dívka, 16. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dívka, 16, Čokoládové SOS / Sue Limb. Zpět na předchozí . Celý popis. Běžná cena 199 K ... Sue Limb | Databáze knih ... . ... Dívka, 16, Čokoládové SOS / Sue Limb. Zpět na předchozí . Celý popis. Běžná cena 199 Kč Cena 69 Kč. Není dostupné ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Dívka, 16: Čokoládové SOS. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Dívka, 16: Čokoládové SOS. LIMB Sue. Info: BB/art, 2012 (1.) - váz., 216 str. Z angl. přel. M. Krýslová ... Dívka, 16 - Čokoládové SOS Prodej skončil Jess Jordanová dala Fredovi kopačky, a pokud bude ten bezpáteřný zbabělec chtít, aby ho vzala na milost, musí znovu dobýt její srdce nějakým hrdinským činem po způsobu středověkých rytířů - nebo jí aspoň poslat esemesku. Dívka, 16 - Čokoládové SOS 2012; Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny 2010; Žánry autora. Pro děti a mláde ... Dívka, 16 - Čokoládové SOS. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH 180,91 Kč ... Čokoládové SOS: Dívka, 16 Sue Limb. Ďábel na řetězu Otomar Dvořák kniha. Ďáblův slovník Ambrose Bierce pdf ulozto. Říkají mi Aram William Saroyan pdf. Řím - objevy bez hranic Philip Wilkinson epub. Šamanismus IV: alternativní způsoby léčení kniha online. Květiny z mandlí a čokolády jsou ručně vázané z italských bonbonů (confetti). Uvnitř najdete šťavnaté sicilské mandle nebo kvalitní belgickou čokoládu ukryté pod vrstvou cukrové polevy s kapkou vanilky a zvenku chráněné barevnými celofány ne...

INFORMACE

AUTOR
Sue Limb
DIMENZE
6,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Čokoládové SOS: Dívka, 16.pdf

POPIS

Jess dala Fredovi kopačky a pokud bude ten bezpáteřný zbabělec chtít, aby ho vzala na milost, musí znovu dobýt její srdce nějakým hrdinským činem po způsobu středověkých rytířů – nebo jí aspoň poslat esemesku. Fred se však k ničemu nemá a navíc si na něj brousí zuby Jodie. Mezitím se do vedlejšího domu přistěhuje moc prima kluk a hned začne Jess balit. A co teď? Má Jess čekat, až se Fred uráčí padnout jí k nohám, nebo ho nadobro pustit z hlavy a začít chodit s klukem od vedle? Ještě že Jess má na podobná trápení vyzkoušený lék – prostě to chce pořádnou porci čokolády.

Chcete si přečíst knihu?Čokoládové SOS: Dívka, 16 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sue Limb. Číst Čokoládové SOS: Dívka, 16 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY