Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit

Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit - Helena Kociánová | Replicamaglie.com

...je souhrn znalostí a postojů nezbytných k dosažení finanční prosperity prostřednictvím zodpovědného finančního rozhodování ... DOCX Studijní text k projektu „Zvyšování kompetencí v rámci ... ... ." (revidovaná verze) ... Finanční gramotnost v kostce, aneb, Co Vás neměl kdo naučit . NAVRÁTILOVÁ Petra ... Finanční gramotnost v kostce, aneb, Co Vás neměl kdo naučit ... Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit. Olomouc: ANAG, 2012, 151 s. ISBN 978-80-7263-767-6 2 KOCIÁNOVÁ, Helena. Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit. Olomouc: ANAG, 2012, 151 ... Finanční gramotnost v kostce, aneb, Co Vás neměl kdo naučit ... . ISBN 978-80-7263-767-6 2 KOCIÁNOVÁ, Helena. Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit. Olomouc: ANAG, 2012, 151 s. ISBN 978-80-7263-767-6 3 OŠKRDALOVÁ, Gabriela. O finanþním poradenství.Finance.cz [online]. 2009 [cit. 2012 ... Finanční gramotnost v kostce aneb co Vás neměl kdo naučit Helena KOCIÁNOVÁ Svět se točí kolem peněz (ať chceme, či nikoliv). Tvrdě kvůli nim pracujeme, často na ně myslíme… Finanční gramotnost v kostce: Finanční gramotnost v kostce aneb co Vás neměl kdo naučit: Helena Kociánová: 90% Finanční poradenství: Co s tou penzí: Miloš Filip Roman Pospíšil - Finanční řízení firmy v příkladech: Jiří Strouhal - Finanční účetnictví - Obecné otázky: Miloslav Janhuba Marie Míková Jaroslava ... Kociánová, H (2012) Finanční Gramotnost v Kostce Aneb co Vás Neměl Kdo Naučit. [Financial Literacy in a Nutshell]. [Financial Literacy in a Nutshell]. Praha, Czech Republic : ANAG . V rámci tohoto projektu vznikl spíše než učebnice návod, jak děti finanční gramotnosti naučit. Základem je hra na fiktivní domácnosti a vedení jejich rozpočtu realizovaná hravou formou. ... KOCIÁNOVÁ, Helena. Finanční gramotnost v kostce, aneb, Co Vás neměl kdo naučit. Olomouc: ANAG, 2012. 151 s. ISBN 978-80-7263-767-6 ... Finanční gramotnost v kostce aneb co Vás neměl kdo naučit. Helena Kociánová ... Kdo jsme a odkud přicházíme? netušené souvislosti hledání předků ... V. Strnadelová, J. Zerzán. Sleva 12% - 342,00. K ... Profil uživatele PeM v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí...

INFORMACE

AUTOR
Helena Kociánová
DIMENZE
6,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit.pdf

POPIS

Svět se točí kolem peněz (ať chceme, či nikoliv). Tvrdě kvůli nim pracujeme, často na ně myslíme… Také o nich přemýšlíme a někdy si necháme i poradit. Poradili nám správně? Směrujeme peníze vhodně? Finančních produktů jsou stovky, finančních poradců tisíce a stejně tak i navrhovaných řešení. Jak se v tom však vyznat? A komu vlastně věřit? Nebojte se financí, vyznejte se v nich! Máme pro Vás dobrou zprávu! Nyní držíte v ruce něco jako „kompas“. Kniha Finanční gramotnost v kostce Vám pomůže najít správný směr džunglí finančních produktů, poradců i finančních řešení. Stačí jen nalistovat správnou stranu… V příručce najdete: •přehled a charakteristiky základních finančních produktů, klady, zápory a co je/není vhodné jimi řešit; •nejčastější nešvary finančních poradců, na které si dát pozor; •nejdůležitější parametry dobře nastaveného finančního plánu •a mnoho dalšího. Věnujte svým penězům pozornost, odmění se Vám.

Chcete si přečíst knihu?Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Kociánová. Číst Finanční gramotnost v kostce: aneb co Vás neměl kdo naučit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY