Na lyžích napříč Grónskem: Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávajídobrou noc

Na lyžích napříč Grónskem: Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávajídobrou noc - Zdeněk Lyčka | Replicamaglie.com

...skem - Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávají dobrou noc Zdeněk Lyčka Porovnání cen mickey dobrou noc knizka, srovnání cen mickey dobrou noc knizka na portálu HLEDEJCENY ... Svojtka vypraveni na dobrou noc | Sleviste.cz ... .cz. Na lyžích napříč Grónskem (Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávají dobrou noc) Zdeněk Lyčka • Argo, 2012 Posielame do troch dní kde najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší. Lišky,dobrou noc . Třetí díl tetralogie Kde lišky dávají dobrou noc Chaima Cigana, za nímž se skrývá prozaik a dramatik Karol Sidon, je široc ... Na lyžích napříč Grónskem | KolemSvěta.cz ... . Nově přehlednější a rychlejší. Lišky,dobrou noc . Třetí díl tetralogie Kde lišky dávají dobrou noc Chaima Cigana, za nímž se skrývá prozaik a dramatik Karol Sidon, je široce rozehraným příběhem, jehož hrdinové se pokoušejí pochopit důsledky experimentu, který byl na počátku pohybu v čase, vzniku paralelních světů a nekonečné řady lidských kopií....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Lyčka
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Na lyžích napříč Grónskem: Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávajídobrou noc.pdf

POPIS

Zpráva o ledové zemi, kterou si autor zamiloval a málem tam zmrznul, když se se třemi Dány vydal v dubnu 2011 ze západního pobřeží na východ. Čtyřčlenná výprava BIG ICE XPEDITION 2011 napříč grónským ledovcem urazila za 28 dní na lyžích téměř 600 km. Vyprávění o cestě bílou pustinou připomíná dobrodružné klukovské výpravy, ale nezakrývá, že i přes dnešní skoro dokonalé zabezpečení může jít o život. Po Grónských mýtech a pověstech Knuda Rasmussena, které autor přeložil spolu se svou ženou Violou, představuje knížka provázená působivými fotografiemi Grónsko skutečné.

Chcete si přečíst knihu?Na lyžích napříč Grónskem: Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávajídobrou noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Lyčka. Číst Na lyžích napříč Grónskem: Reportáž z míst, kde ani polární lišky nedávajídobrou noc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY