Hazardní hráč: Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie

Hazardní hráč: Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie - Billye B. Currieová | Replicamaglie.com

...oje, literatura pro studenty lékařských fakult, prodej odborné literatury ... Prazska-muzea-1918-2018malostranska-mostecka-vez-muzeum ... ... ... Hazardní hráč. Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie. Hazardní hráč Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie Autor: Billye B. Currieová Hraní hazardních her se lidé kdysi vyhýbali jakožto trestuhodné činnosti, zatímco dnes je oblíbenou součástí západní kultury. Toto je první kniha, která se zabývá hazardem a hráči ... Psychologie ... Kasina | Knihy.ABZ.cz ... . Toto je první kniha, která se zabývá hazardem a hráči ... Psychologie hry na klavir. ... Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce. Více informací od 204 Kč . Koupit nejlevněji. Jaroslav Stojan . Texty a noty Titul: Autor: Jaroslav Stojan EAN: 9788090193246 ISBN: 80-901932-4-2 Nakladatel: JASTO NAKLADATELSTVÍ Vazba: Brožovaná ... Hazardní hráč Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie ... Riskantní záležitost Ekologické katastrofy. Příroda z pohledu jungiánské psychologie Stephen J. Foster / Emitos (2012) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 135 Kč (pův. cena: 359 Kč) ... Hazardní hráč: Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie. Teilhard de Chardin, prorok Krista vždy většího: Primát Krista a transcendence člověka. Práce z dějin Akademie věd 1/2011. Norimberk: Merian Live! Pohádková angličtina. Lvice. Studie z jungiánské psychologie Hraní hazardních her se lidé kdysi vyhýbali jakožto trestuhodné činnosti, zatímco dnes je oblíbenou součástí západní kultury. Udává se, že přes 80 procent lidí v Severní Americe se zapojuje do hazardních her.Toto je první kniha, která se zabývá hazardem a hráči z jungiánské perspektivy. Hraní hazardních her se lidé kdysi vyhýbali jakožto trestuhodné činnosti, zatímco dnes je oblíbenou součástí západní kultury. Udává se, že přes 80 procent lidí v Severní Americe se zapojuje do hazardních her. Toto je první kniha, která se zabývá hazardem a hráči z jungiánské perspektivy. Zatímco většina studií o hazardu se soustředí na závislost na hře ... Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie Hraní hazardních her se lidé kdysi vyhýbali jakožto trestuhodné činnosti, zatímco dnes je oblíbenou součástí západní kultury.... Uložit ke srovnání Hazardní hráč Autor: Billye B. Currieová (všechny knihy tohoto autora) Podtitul: Sv...

INFORMACE

AUTOR
Billye B. Currieová
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Hazardní hráč: Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie.pdf

POPIS

Hraní hazardních her se lidé kdysi vyhýbali jakožto trestuhodné činnosti, zatímco dnes je oblíbenou součástí západní kultury. Udává se, že přes 80 procent lidí v Severní Americe se zapojuje do hazardních her. Toto je první kniha, která se zabývá hazardem a hráči z jungiánské perspektivy. Zatímco většina studií o hazardu se soustředí na závislost na hře, tato kniha se zabývá celým spektrem od příležitostného až po patologické hráčství. V zájmu toho, abychom se lépe obeznámili s hazardním hráčem v nás samotných i v těch kolem nás, zkoumá autorka archetypickou podstatu hráče prostřednictvím 1) amplifikace obrazů Štěstěny; 2) role „hry“ jako aktivity, která určuje přístup hráče k hazardu; a 3) podob hráče na linii od hry k závislosti. Kniha zahrnuje i kazuistiky. Je to mimořádně pronikavá studie vnitřních a vnějších tlaků, které mnohé z nás vybízejí k tomu zkusit štěstí – na výherních automatech, v karetních hrách, hře v kostky, sázkách, dostizích, ruletě, na burze s cennými papíry, v lásce a dalším. Zvláštní zřetel je věnován hazardu v kasinech.Billye B. Currieová, Ph.D., je akreditovanou psycholožkou a absolventkou Mezioblastní společnosti jungiánských analytiků. Má soukromou praxi ve městě Jackson, ve státě Mississippi.

Chcete si přečíst knihu?Hazardní hráč: Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Billye B. Currieová. Číst Hazardní hráč: Svádění Štěstěny. Studie z jungiánské psychologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY