Mámin seznam

Mámin seznam - St John Greene | Replicamaglie.com

... se nemůže vyléčit. Když tušila, že smrt se blíží, začala s pomocí manžela sepisovat rady a pokyny, jimiž se po jejím odchodu mají řídit, a nazvala je Mámin seznam ... Mámin seznam by St. John Greene ... . Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue Emotivní příběh psaný životem Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročilém stadiu a ona věděla, že se nemůže vyléčit. Když tušila, že smrt se ... Mámin seznam. matčina životní ponaučení pro manžela a syny, kteří tu po ní zůstanou. St John Greene spolu s Rachel Murphyovou ; [z anglick ... Mámin seznam - John St. Greene | Databáze knih ... . Když tušila, že smrt se ... Mámin seznam. matčina životní ponaučení pro manžela a syny, kteří tu po ní zůstanou. St John Greene spolu s Rachel Murphyovou ; [z anglického originálu přeložila Jana Mandelíková] Greene, St John. Greene, St John. Document has not been rated yet Mámin seznam book. Read 128 reviews from the world's largest community for readers. Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročil... Kniha: Má...

INFORMACE

AUTOR
St John Greene
DIMENZE
4,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Mámin seznam.pdf

POPIS

Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročilém stadiu a ona věděla, že se nemůže vyléčit. Když tušila, že smrt se blíží, začala s pomocí manžela sepisovat rady a pokyny, jimiž se po jejím odchodu mají řídit, a nazvala je Mámin seznam. Je v něm vypsané krok za krokem všechno, na co táta nemá při výchově synů zapomenout, co by měli kluci dodržovat a jak si máma představuje, že mají žít bez ní. Psala to jednak proto, aby se manžel necítil po její smrti tak sám a věděl si rady, ale také proto, aby na ni kluci nezapomněli a aby na ně mohla dál působit, a tím se také vyrovnávala se smrtí. O Mámině seznamu se pak dozvěděl místní tisk a po velkém ohlasu v celonárodních anglických médiích se táta rozhodl, že celý příběh převypráví. Je to velmi dojemné čtení, prosté, věcné a v závěru i nadějeplné.

Chcete si přečíst knihu?Mámin seznam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor St John Greene. Číst Mámin seznam Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY