Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh

Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh - René Stauffer | Replicamaglie.com

...ráha sympatické megahviezdy Rogera Federera a fascinující pohled za kulisy profesionálního tenisu - příběh vylíčil sportovní novinář René Stauffler, jeden z nejlepších znalců Rogera Federera ... René Stauffer: TENISOVÝ GÉNIUS ROGER FEDERER A JEHO PRÍBEH ... ... . ... Kniha: Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh Autor: René Stauffer Životní dráha sympatické megahviezdy Rogera Federera a fascinující pohled za kulisy profesionálního tenisu příběh vylíčil sportovní novinář René Stauffler, jeden z nejlepších znalců Rogera Federera. Roger Federer po svém prvním wimbledonském vítězství v roce 2003 ovládl tenisový svět jako nikdo jiný před ním. Jeho hra se vyznačuje obávanou herní silou a jedinečnou kreativní technikou. ... Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh - René ... ... . Roger Federer po svém prvním wimbledonském vítězství v roce 2003 ovládl tenisový svět jako nikdo jiný před ním. Jeho hra se vyznačuje obávanou herní silou a jedinečnou kreativní technikou. Už v... Objednávejte knihu Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh Autor: René Stauffer Roger Federer po svém prvním wimbledonském vítězství v roce 2003 ovládl tenisový svět jako nikdo jiný před ním. Tenisový génius Roger Federer a jeho príbeh. Kniha ponúka množstvo prekvapení a nových postrehov o hviezde bez manierov a o ľuďoch po jej boku. Vinie sa od Federerovho detstva, pokračuje objavom tenisového talentu mimoriadnych schopností a vrcholí najdôležitejšími úspechmi a jeho 285-týždňovou nadvládou svetovej jednotky. Roger Federer po svém prvním wimbledonském vítězství v roce 2003 ovládl tenisový svět jako nikdo jiný před ním. Jeho hra se vyznačuje obávanou herní silou a jedinečnou kreativní technikou. Tenisový génius Roger Federer a ...

INFORMACE

AUTOR
René Stauffer
DIMENZE
8,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh.pdf

POPIS

Roger Federer po svém prvním wimbledonském vítězství v roce 2003 ovládl tenisový svět jako nikdo jiný před ním. Jeho hra se vyznačuje obávanou herní silou a jedinečnou kreativní technikou. Už v průběhu kariéry jej pokládají za nejlepšího hráče všech dob. Získal sedmnáct grandslamových titulů a je čtyřnásobným nejúspěšnějším světovým sportovcem roku (2005, 2006, 2007, 2008). V roce 2008 slavil v Pekingu olympijské zlato ve čtyřhře a vrchol kariéry prožil v roce 2009 – vítězstvím na Roland Garros zkompletoval sbírku grandslamových turnajů! V příštích letech sice uvolnil pozici světové jedničky Rafaelu Nadalovi a Novaku Djokovičovi, ale 9. července 2012 se švýcarský tenista na post nejlepšího tenisty světa podle žebříčku ATP vrátil vskutku impozantním způsobem - posedmé vyhrál Wimbledon. O několik týdnů později navíc na olympijském turnaji na londýnské trávě přidal stříbrnou medaili ve dvouhře. Kniha nabízí množství překvapení a nových postřehů o hvězdě bez manýrů a o lidech po jeho boku. Sleduje Federerovo dětství, pokračuje objevem tenisového talentu mimořádných schopností a vrcholí nejdůležitějšími úspěchy, nevyhnutelnými prohrami a nakonec i jeho nadvládou coby sériového vítěze. Federer navzdory svým mimořádným úspěchům neztratil skromnost a smysl pro to podstatné. Mezinárodní megahvězda a vyslanec UNICEF se hodně angažovaně a zodpovědně zasazuje ve prospěch sociálně slabých. Nadace Rogera Federera, kterou založil, podporuje děti v nouzi a mládežnický sport. Kniha je aktualizací a rozšířeným novým vydáním původního Federerova životopisu Tenisový génius. Je to výjimečná biografie o výjimečném člověku a nejlepším tenistovi světa s mnoha fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor René Stauffer. Číst Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY