Hladovění pro zdraví

Hladovění pro zdraví - Vilma Partyková | Replicamaglie.com

...ění pro zdraví, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hladovění pro zdraví ... LÉČBA PŮSTEM - francouzský dokument, 2012 - YouTube ... . Hladovění pro zdraví od 169 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Autorka sama různé metody hladovění mnohokrát vyzkoušela a dvacet let je používá. Její zkušenosti svědčí o tom, že ke každému je nutno přistupovat individuálně, a zároveň potvrzují, že jde o velmi účinnou metodu, kterou v té či oné míře může využít každý, kdo chce něco udělat pro své zdraví. Hladovění pro zdraví - Vilma Partyková. 3 likes. Book. Půst či hladovění pro zdraví je předev ... LÉČBA PŮSTEM - francouzský dokument, 2012 - YouTube ... . Hladovění pro zdraví - Vilma Partyková. 3 likes. Book. Půst či hladovění pro zdraví je především komplexní detoxikační, ozdravující a omlazující proces. Během přednášky si vysvětlíme principy a vhodné postupy. Marketing professional, Photographer, Photo lecturer, Traveler, Photoexpeditions guru, publisher of ... ...

INFORMACE

AUTOR
Vilma Partyková
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Hladovění pro zdraví.pdf

POPIS

Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez použití medikamentů. Při hladovění organismus nedoplňuje energetické výdaj zvenku a je nucen existovat na úkor svých vnitřních zásob. Nastane proces zvýšené fyziologické regenerace, ozdravění a obnovení buněk, stabilizace molekulární a chemické soustavy organismu. Autorka sama různé metody hladovění mnohokrát vyzkoušela a dvacet let je používá. Její zkušenosti svědčí o tom, že ke každému je nutno přistupovat individuálně, a zároveň potvrzují, že jde o velmi účinnou metodu, kterou v té či oné míře může využít každý, kdo chce něco udělat pro své zdraví.

Chcete si přečíst knihu?Hladovění pro zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vilma Partyková. Číst Hladovění pro zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY