Bytosti přírody a léčení Země

Bytosti přírody a léčení Země - Margot Ruis | Replicamaglie.com

... dévy a jinými bytostmi a předává jejich naléhavé poselství ... Bytosti přírody a léčení Země | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Margot Ruis patří k těm nemnohým lidem, kteří mohou tyto přírodní bytosti vidět a hovořit s nimi. Jejich poselství pro nás líčí ve své nejnovější knize Bytosti přírody a léčení Země. Margot Ruis nabízí v této knize pohledy do světa, neviditelného většině lidí z našeho kulturního prostředí: Komunikuje s vodními bytostmi, elfy, dévami stromů a jinými ... Bytosti přírody a léčení Země z kategorie archiv, e-obsah ... Bytosti přírody a léčení Země :: Moji andělé ... ... Bytosti přírody a léčení Země z kategorie archiv, e-obsah, elektronické knihy, naučné a odborné, společenské, humanitní vědy, kariéra, koupíte výhodně přes Chci.cz. Bytosti přírody a léčení Země od Margot Ruis v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kniha Bytosti přírody a léčení Země od autora Margot Ruis. Margot Ruis ponúka v tejto knihe pohľady do sveta, neviditeľného väčšine ľudí z nášho kultúrneho prostredia: Komunikuje s vodnými bytosťami, elfmi, devami stromov a inými postavami. Bytosti přírody a léčení Země Margot Ruis. Skladem 5+ ks 252 Kč Běžná cena 349 K č. Ušetříte 97 Kč (28 %) Vložit do ... Vyhrajte dvě knihy Bytosti přírody a léčení Země - Zábava. Stále více z nás si uvědomuje, že je třeba upravit styl svého života a začít vědomě chránit planetu… 252 Kč Bytosti přírody a léčení Země - Ruis Margot . : Chybný technologický a společenský rozvoj poslední doby přivodil jemnohmotnému prostředí naší Země utrpení, a ohrožuje postupně i život nás samotných. K léčení "Matky Země" může každý z nás přispět vědomějším životem, orientovaným nikoliv na "mít", ale "být", a láskou k přírodě, k jejím ... Bytosti přírody a léčení Země Život s jiným světem . Margot Ruiz; Margot Ruiz . 0,0 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno. Všetky knihy autora . Václav Kazda, 2014. Vydavateľstvo Václav Kazda, 2014. Margot Ruis nabízí v této knize pohledy do světa, neviditelného většině lidí z našeho kulturního prostředí ......

INFORMACE

AUTOR
Margot Ruis
DIMENZE
10,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Bytosti přírody a léčení Země.pdf

POPIS

Margot Ruis přináší v této knize neobvyklé vhledy do světa, který je pro většinu lidí našeho kulturního okruhu neviditelný. Komunikuje s vodními žínkami, elfy, stromovými dévy a jinými bytostmi a předává jejich naléhavé poselství. Pochybený technologický a společenský vývoj v posledních desetiletích poškozuje také jemnohmotné okolí Země. Každý člověk však může vědomým životem přispět k jejímu léčení. Co se tím konkrétně myslí, ukazuje autorka na mnoha příkladech během fascinující, dojemné, humorem okořeněné cesty říší přírodních bytostných - z Rakouska přes Středomoří až na Havaj a do Indie.

Chcete si přečíst knihu?Bytosti přírody a léčení Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margot Ruis. Číst Bytosti přírody a léčení Země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY