Mirek a spol.

Mirek a spol. - Vojtěch Steklač | Replicamaglie.com

...ch dům se bude kvůli výstavbě metra bourat ... Mirek a spol | Albatrosmedia.sk ... ... Mirek & spol.: Kompletní Boříkovy příhody - Vojtěch Steklač… Kompletní Boříkovy příhody - Vojtěch Steklač… https://alza.cz/ mirek - spol -kompletni-borikovy-prihody-d5180495.htm Mirek & Stáník a spol. Všude dobře, ale… Doma je doma. Pohoda, moje hračky, moje postýlka, naši domácí mazlíci, pohodlné oblečení, známá pohovka, křeslo, jídlo a pití… Žádný stres z neznámého prostředí, sterilního ateliéru a vousatého fotografa… Zato však když přijde k nám domů na návštěvu, chceme mu ... Kniha Mirek a spol. je volné pokračován ... Recenze knihy Mirek a spol. (Vojtěch Steklač) | Klub knihomolů ... ... Kniha Mirek a spol. je volné pokračování ve své době velmi populární série knih o partě kluků z Holešovic. Kluci jsou v tomto dílu již poněkud starší, a tak řeší i jiné problémy než v předchozích částech: Boříkovy lapálie, Pekelná třída, Bohoušek a spol. Visit the post for more. Odpověď na dotaz mirek a spol. pdf byla vyhledávána po prvé 21.5.2013 23:26 a naposledy 21.5.2013 23:26. DOPORUČUJEME Vyhledávám odpovědi na dotaz: mirek a spol. pdf...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Steklač
DIMENZE
7,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Mirek a spol..pdf

POPIS

Bořík oznámil svým kamarádům, že se brzy odstěhuje na sídliště, protože jejich dům se bude kvůli výstavbě metra bourat. Všichni čtyři okamžitě začnou vymýšlet, jak této události zabránit. Hlavním aktérem Boříkovy záchrany se stane Mirek, jehož nápad rozpoutá v Holešovicích válku gangů. Nové příhody holešovických kluků vycházejí s novými ilustracemi výtvarníka vystupujícího pod pseudonymem Vhrsti.

Chcete si přečíst knihu?Mirek a spol. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Steklač. Číst Mirek a spol. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY