Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie

Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie - Jan Poněšický | Replicamaglie.com

...jí o psychologii. Účastníci kurzu budou seznámeni s nejrůznějšími formami psychických onemocnění a poruch, se kterými se může pomáhající pracovník setkat ... Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie - 3 ... ... . Neurózy, psychosmatická onemocnění a psychoterapie-- autor: MUDr., Poněšický PhDr. Jan Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie-- autor: Poněšický Jan Neurózy a sexualita-- autor: Freud Sigmund Prepáčte, tento produkt už nie je na sklade. V prípade záujmu si ho môžete zarezervovať. Neurózy, porovnaj ceny v 2 obchodoch od 6.6 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vy ... Psychosomatická onemocnění, duševní choroby, neurózy ... ... . V prípade záujmu si ho môžete zarezervovať. Neurózy, porovnaj ceny v 2 obchodoch od 6.6 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NEURÓZY, PSYCHOSOMATICKÁ ONEMOCNĚNÍ A PSYCHOTERAPIE (PONĚŠICKÝ JAN) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie. Kdo napsal knihu Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie? Autorem je Jan Poněšický. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. • Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie Jak a proč se tělo dává k dispozici pro neřešitelné či konfliktní situace? Jak se snaží komp......

INFORMACE

AUTOR
Jan Poněšický
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie.pdf

POPIS

Jak a proč se tělo dává k dispozici pro neřešitelné či konfliktní situace? Jak se snaží kompenzovat psychologické nedostatky ve výstavbě osobnosti? Proč se tělo používá k vyrovnání neschopnosti vyjádřit emoce? Kdy se stává prostředkem komunikace? Psychosomatickým onemocněním trpí celá jedna třetina pacientů obvodních lékařů. Než se jim dostane odborné psychoterapeutické péče, kterou skutečně potřebují, vystřídají zbytečně v průměru 12 lékařů během 7 let. Psychoterapeutická léčba nabízí nejen možnost vyléčení vlastním úsilím, bez léků, nýbrž je „navíc“ spojena i s možností dosáhnout vyšší kvality a hlubšího smyslu žití..

Chcete si přečíst knihu?Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Poněšický. Číst Neurózy, psychosomatická onemocnění a psychoterapie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY