Zapovězený chrám

Zapovězený chrám - Patrick Woodhead | Replicamaglie.com

...m chrám II (Chrám Masek), na který mají lidé ... Starobylý Tikal byl při oslavách konce mayského kalendáře ... ... ... Při hledání bájného pokladu z lodi Santa Maria se vrháte do nebezpečného dobrodružství - Exit úniková hra úrovně Začátečník. Scénář vám budou odkrývat karty s úkoly a rébusy, nápovědami a odpověďmi. Jestli postupujete správně, si ověříte na speciálním dešifrovacím kotouči. Hra je vytvořena na jedno hraní pro 1 až 4 osoby. Knihy vložené uživatelem Antonín ČBDB.cz - ... Zapovězený chrám od 179 Kč - Heureka.cz ... . Knihy vložené uživatelem Antonín ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. Zapovězený chrám P. Woodhead. Zapovězený chrám není špatná kniha. Řemeslně v ní nic neskřípe a autor je i vcelku vypsaný. Jenže je to také naprosto obyčejná kniha. Jedna z těch, které přečtete a za dva dny o tom ani nevíte, protože text neměl žádnou vlastní průbojnost, ničím nevynikal, ani se nelišil od ... Kyle cestuje po Asii a jeho tajným snem je navštívit cizincům zapovězený chrám. Za to, že ho bude Troth doprovázet na nebezpečné cestě, jí slíbí , že jí pomůže vymanit se z dosavadního ponížení. A tak začíná příběh plný nebezpečí, ale i lásky a vášně, v průběhu kterého se Troth, která má celý život ... pocet sql dotazu: 0+ 1312dibi |2009 - 2020 www.pitaval.cz, Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.5138 sekund Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.5138 sekund Pod 500 Kč; 500 Kč - 1500 Kč; 1500 Kč - 2500 Kč; 2500 Kč - 4000 Kč; Nad 4000 Kč Přežijeme?, Střed světa, Zapovězený chrám, Tajemství mrtvých, Alif, Psí hvězdy, Příručka pravého detektiva, Losing It, Danteho holka. Do posledních dvou jmenovaných se chci pustit ještě teď v srpnu, dokud počasí připomíná léto. 🙂...

INFORMACE

AUTOR
Patrick Woodhead
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Zapovězený chrám.pdf

POPIS

Dva mladí horolezci z Londýna narazí v nedostupných a zakázaných částech Himálaje na pradávné tajemství. Jejich dobrodružná cesta na vrchol hory, již nezaznamenává žádná z map, se prolíná s dramatickou cestou malého chlapce, jemuž je v patách tajná čínská policie. Kdo je ten zdánlivě zcela obyčejný chlapec a kam přes celou Čínu míří? A co se stane, když se cesty všech zkříží pod horou, jejíž vrcholek stále skrývá neproniknutelný oblak mlhy. Kniha v sobě spojuje to nejlepší z Dana Browna a Clivea Cusslere.

Chcete si přečíst knihu?Zapovězený chrám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Woodhead. Číst Zapovězený chrám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY