Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích

Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích - - | Replicamaglie.com

...nebo si chtějí prohloubit finanční gramotnost ... Kniha Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích ... ... . Je rozdělen do 11 okruhů, jež svým rozsahem pokrývají všechny významné segmenty finančních a kapitálových trhů, a jsou zpracovány standardním zkouškovým systémem: vždy otázka a s 5 možnými odpověďmi od a) po e ... Hledáte Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích od Martin Svoboda? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Popis: Kniha Zkoušky ... Makléřská zkouška, vše co by měl znát burzovní makléř ... . 33 prodejen po celé ČR Popis: Kniha Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích : 1830 otázek pro makléře, investory a poradce připravuje čtenáře na úspěšné absolvování zkoušek odborné způsobilosti osob jednajících se zákazníky, investičních makléřů, portfolio manažerů a investičních poradců a výkon těchto činností. Koupit Koupit eknihu. Publikace obsahuje 2000 otázek, které pomohou připravit se na zkoušky odborné způsobilosti. Je určena pro: investiční makléře obchodníky s cennými papíry investiční poradce portfolio manažery osoby jednající se zákazníky Titul poslouží i finančním institucím, budou-li chtít školit nebo kontrolovat odborno st personálu. Kniha: Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích Autor: Kolektiv Sborník otázek je pro ty, kteří se potřebují připravit na makléřské zkoušky, nebo si chtějí prohloubit finanční gramotnost. Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích 490 Kč 3 poptávky Skrytá česká historie, aneb, Dějiny Čech, jak je neznáte od pravěku do roku 1945 od 99 Kč 1 poptávka Galerijní animace a zprostředkování umění poslání, možnosti a podoby... 2 poptávky...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích.pdf

POPIS

Aktualizovaný sborník otázek je pro ty, kteří se potřebují připravit na makléřské zkoušky, nebo si chtějí prohloubit finanční gramotnost. Je rozdělen do 11 okruhů, jež svým rozsahem pokrývají všechny významné segmenty finančních a kapitálových trhů, a jsou zpracovány standardním zkouškovým systémem: vždy otázka a s 5 možnými odpověďmi od a) po e). Úkolem zkoušeného je vybrat správnou odpověď. Proto se kniha dobře hodí k samostudiu.

Chcete si přečíst knihu?Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zkoušky odborné způsobilosti na kapitálových trzích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY