Gramatika současné češtiny

Gramatika současné češtiny - - | Replicamaglie.com

...eli jsou stručnost, přehlednost, praktičnost a aktuálnost ... Gramatika současné češtiny - Lingea | Knihy Dobrovský ... . Snažili jsme se vše formulovat srozumitelně a pokud možno čtivě. Pro přehlednost jsou jednotlivé gramatické jevy shrnuty do tabulek a doplněny názornými příklady. Mluvnice současné angličtiny na pozadí češtiny Autor: Dušková, Libuše Nakladatel: Academia EAN: 9788020022110 ISBN: 978-80-200-2211- Popis: 1× kniha, brožovaná, 614 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23 cm Rok vydání: 2012 (4. vydání) Gramatika současné češtiny není akademickým ... Slovník současné češtiny | Lingea s.r.o. ... . vydání) Gramatika současné češtiny není akademickým průvodcem po lingvistické teorii, naopak, jejími jmenovateli jsou stručnost, přehlednost, praktičnost a aktuálnost. Snažili jsme se vše formulovat srozumitelně a pokud možno čtivě. Pro přehlednost jsou jednotlivé gramatické jevy shrnuty do tabulek a doplněny názornými příklady. Gramatika současné češtiny není akademickým průvodcem po lingvistické teorii, naopak, jejími jmenovateli jsou stručnost, přehlednost, praktičnost a aktuálnost. Snažili jsme se vše formulovat srozumitelně a pokud možno čtivě. Pro přehlednost jsou jednotlivé gramatické jevy shrnuty do tabulek a doplněny názornými příklady. Gramatika současné češtiny. Gramatika současné češtiny. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 12.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Česká gramatika, pravidla spisovné češtiny, slovníky. Internetová jazyková příručka Ústavu pro jazyk český Akademie věd ČR; Český národní korpus; Nechybujte.cz, Pravidla českého pravopisu, Slovník současné češtiny, Slovník českých synonym a antonym, Gramatika češtiny, prográmek na doplnění diakritiky do českého textu ... Všechny informace o produktu Gramatika současné češtiny 2, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gramatika současné češtiny 2. Gramatika současné češtiny není akademickým průvodcem po lingvistické teorii, naopak, jejími jmenovateli jsou stručnost, přehlednost, praktičnost a aktuálnost. Snažili jsme se vše formulovat srozumitelně a pokud možno čtivě. Pro přehlednost jsou jednotlivé gramatické jevy shrnuty do tabulek a doplněny názornými ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Gramatika současné češtiny.pdf

POPIS

Nové vydání české gramatiky. Jazyková příručka obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Pravidla mluvnice dokresluje množstvím příkladů, poznámek a tabulek. Zvýšená pozornost je věnována problematickým jevům současné češtiny. Publikaci ocení žáci, kteří chtějí mít po ruce malého velkého gramatického rádce. A věříme, že své místo si najde i v domácích knihovnách, ve firmách a na úřadech, kde může být pomocníkem při každodenní práci s naším mateřským jazykem.

Chcete si přečíst knihu?Gramatika současné češtiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Gramatika současné češtiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY