Čtyřprocentní vesmír

Čtyřprocentní vesmír - Richard Panek | Replicamaglie.com

...án. 2012. Richard Panek: Čtyřprocentní vesmír, vydalo nakladatelství Dokořán 2012, 252 stran, doporučená cena 388 korun ... Pravěké čáry - Časopis Vesmír ... . Na počátku tohoto příběhu, v roce 1965, byl vesmír jednoduchý. Všechno začalo během telefonního rozhovoru, který se odehrál jednoho poledne počátkem roku. | Vesmír 98, 588, 2019/10 Stáří abstraktní kresby v jeskyni Býčí skála vědci určili v roce 2005 pomocí analýzy radiouhlíkovou metodou přibližně na 5200 let. Bylo to poprvé, kdy se na území České republiky podařilo prokázat pravěký původ uhlíkových čar na stěnách jeskyn ... Kniha Čtyřprocentní vesmír - Richard Panek | knizniklub.cz ... . Bylo to poprvé, kdy se na území České republiky podařilo prokázat pravěký původ uhlíkových čar na stěnách jeskyně. Čtyřprocentní vesmír. Kdo napsal knihu Čtyřprocentní vesmír? Autorem je Richard Panek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Čtyřprocentní vesmír - Panek Richard - Vědci se v poslední době sanží vysvětlit jeden mimořádně matoucí rys našeho vesmíru: jen čtyři procenta kosmu jsou tvořena hmotou, ze které se skládáme i my, naše knihy, každá planeta a hvězda. O zbytku nevíme v Čtyřprocentní vesmír Panek Richard. Diskuze: Pokud by v takovém těžknoucím vesmíru. Barak Obava, 2013-09-03 22:49:46. i nadále platil zákon zachování energie, pak by podle E=mc^2 mělo při nárůstu hmotnosti dojít ke zmenšení rychlosti světla a tu přeci změřit umíme. Tak šup šup, kdo se toho ujme? Kniha Čtyřprocentní vesmír (Richard Panek) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Čtyřprocentní vesmír Richard Panek. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Vědci se v poslední době snaží vysvětlit jeden mimořádně matoucí rys našeho vesmíru: jen čtyři procenta kosmu jsou tvořena hmotou, ze které se skládáme i my, naše knihy, každá planeta a hvězda. O zbytku nevíme vůbec nic. Richard Panek ve své knize líčí, jak vlastně ... Čtyřprocentní vesmír (2012, R. Panek) Cykly času (2013, R. Penrose) Dokonce ani ne špatně ......

INFORMACE

AUTOR
Richard Panek
DIMENZE
3,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyřprocentní vesmír.pdf

POPIS

Vědci se v poslední době snaží vysvětlit jeden mimořádně matoucí rys našeho vesmíru: jen čtyři procenta kosmu jsou tvořena hmotou, ze které se skládáme i my, naše knihy, každá planeta a hvězda. O zbytku nevíme vůbec nic. Richard Panek ve své knize líčí, jak vlastně vědci k tomuto závěru došli. Poutavě, názorně a do detailů vypráví o snaze nalézt "temnou" hmotu i ještě podivnější substanci zvanou temná energie.

Chcete si přečíst knihu?Čtyřprocentní vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Panek. Číst Čtyřprocentní vesmír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY