Psychologie přesvědčování

Psychologie přesvědčování - Stanislav Gálik | Replicamaglie.com

...ní než přikazování. Přesvědčení můžeme charakterizovat jako ztotožnění se s něčím, vnitřní zaujetí ... Psychologie přesvědčování - Stanislav Gálik | Databáze knih ... . Psychologie přesvědčování Autor: Gálik, Stanislav Nakladatel: Grada EAN: 9788024742472 ISBN: 978-80-247-4247-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 108 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Psychologie přesvědčování a sociálního vlivu Když přemýšlíte o přesvědčování, co přijde na mysl "> Politika, právní rozhodnutí, masmédia, zprávy a reklama jsou ovlivněny mocí přesvědčování a zase nás ovlivňují." Psychologie přesvědčování kniha od autora Gálik Stanislav. Kniha přináší nejnovější poznatky z oblasti ... PDF Vít Prokůpek Psychologie ovlivňování ... ." Psychologie přesvědčování kniha od autora Gálik Stanislav. Kniha přináší nejnovější poznatky z oblasti psychologie přesvědčování, ovlivňování a manipulace. Profesionálům i studentům oborů psychologie, marketingu a managementu poskytuje přehled o aktuálních trendech, o nových komunikačních prostředcích a metodách. 5) / Psychologie přesvědčování novorozenec, který pláče a má potřebu být nakrmený, nevyužívá persvazi. Nesnaží se úmyslně změnit duševní stav matky. Toto chování je spíše považováno za nátlak (Kline, Clinton, 1998). Za druhé - persvaze je formou komunikace. Vždy dochází k přenosu zprávy od Několik studií potvrdilo, že doteky působí jako podpora při přesvědčování a vyjednávání. Jinými slovy řečeno, pokud se dotýkáte lidí okolo sebe, máte daleko větší šanci, že dosáhnete svého. ... Psychologie.cz je společným dílem... Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti - audiokniha obsahuje praktické techniky a principy přesvědčování. Autor Vít Prokůpek. Čte Vítek Martinec. Snažíte se ostatní přesvědčit? Chcete, aby vám vždy vyhověli? Bylo by fajn, kdyby vás děti více poslouchaly. Kniha přináší nejnovější poznatky z oblasti psychologie přesvědčování, ovlivňování a manipulace. Profesionálům i studentům oborů psychologie, marketingu a managementu poskytuje přehled o aktuálních trendech, o nových komunikačních prostředcích a metodách. Podívej se na 4 videa o přesvědčování, ovlivňování, prodeji a psychologii vlivu. ::: Rovnice úspěchu ::: Umět dobře svoje řemeslo, práci je jen ... Objednávejte knihu Přesvědčování v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Statistika - Přesvědčování n základě grafů, tabulek, studií a různých výzkumů, které nás mají vědecky přesvědčit, že výrobek má inzrované vlastnosti. ...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Gálik
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie přesvědčování.pdf

POPIS

Kniha přináší nejnovější poznatky z oblasti psychologie přesvědčování, ovlivňování a manipulace. Profesionálům i studentům oborů psychologie, marketingu a managementu poskytuje přehled o aktuálních trendech, o nových komunikačních prostředcích a metodách. Autor je předním odborníkem na přesvědčovací techniky, manipulaci a nákupní chování. Poutavým způsobem popisuje vědecké pozadí nejzajímavějších fenoménů oboru včetně etických otázek. Tato publikace patří do rukou všem lidem se zájmem o psychologii, reklamu, propagaci, média a obchod, které neuspokojují pouhé teoretické úvahy, ale kteří chtějí vědět, jak přesvědčování skutečně funguje; najdou zde konkrétní příklady a přímé odkazy na praktické aplikace.

Chcete si přečíst knihu?Psychologie přesvědčování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Gálik. Číst Psychologie přesvědčování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY