Čarovná zima

Čarovná zima - Tove Janssonová | Replicamaglie.com

...řebujete ve Vaší kategorii. Heureka.sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov ... Čarovná zima (Tove Jansson) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Knihu pre deti Zvončekový les: Čarovná zima ježky Anežky napísala Liss Nortonová. Detskú knihu ilustrovala Rebecca Harryová. Knihu pre deti vydalo vydavateľstvo Slovart v roku 2012. Kniha je vhodná pre deti od 5 rokov, nájdete ju v odporúčaných vekových kategóriách: knihy pre malé deti 4-6 rokov, knihy pre deti 7-9 rokov. Muminek se jako první z celé rodiny probudí ze zimního spánku a najde důvěrně známé okolí, dům i údolí, změněné k nepoznání. Je zaváté hlubokou vrst ... Kvapka HD séria 1 epizóda 06 - Čarovná zima - YouTube ... . Muminek se jako první z celé rodiny probudí ze zimního spánku a najde důvěrně známé okolí, dům i údolí, změněné k nepoznání. Je zaváté hlubokou vrstvou sněhu. Zima? U nás bude čarovná. 3. 12. 2019. Keď vonku mrzne, až sa z toho práši, s našimi novinkami sa u nás určite zahrejete. Namiešali sme pre vás totiž doslova čarovné elixíry pre herjivú atmosféru zimy a pridali do nich to najlepšie z darov lesa. Sprostredkujeme vám čaro jedinečných zážitkov karavaningu. Kvalitný servis, ústretovosť a prenájom karavanov a obytných prívesov. Čarovná zima muminci mumínek mumini pro děti skřítci zima. Tove Jansson. Moje hodnocení Hodnotili 2 uživatelé [text a ilustrace] Tove Janssonová ; [ze švédštiny přeložil Libor Štukavec] Přidat do poličky . Všechna vydání 2012, Albatros ......

INFORMACE

AUTOR
Tove Janssonová
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarovná zima.pdf

POPIS

Muminek se jako první z celé rodiny probudí ze zimního spánku a najde důvěrně známé okolí, dům i údolí, změněné k nepoznání. Je zaváté hlubokou vrstvou sněhu. Zpočátku se muminek cítí ztracený v pustých zasněžených pláních, ale brzy pozná, že muminí údolí je i v zimním období obydleno. Ale úplně jinými tvorečky, než na jaké byl zvyklý z léta. A tak se spřátelí s Tiki, osůbkou v červenobílém pruhovaném svetru a s chlupatými tlapkami, která obývá letní koupací pavilon muminů. Ovšem setká se i s některými starými známými, třeba s malou Miou a bambulem. Muminek zažije svou první zimu, uvidí sníh, polární záři, vánici, pukání ker, při němž prokáže notnou dávku odvahy, a podstoupí další dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Čarovná zima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tove Janssonová. Číst Čarovná zima Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY