Léčba lupénky: Přírodní alternativa

Léčba lupénky: Přírodní alternativa - O. A. Pagano | Replicamaglie.com

...hu postižení a jeho charakteru. Rozlučte se s bolestí, šupinami, svěděním a nízkým sebevědomím! Nebudete už potřebovat léky, steroidní masti a krémy, dehtové koupele ani ultrafialové záření! Dr ... Léčba lupénky: přírodní alternativa | Knihkupectví Serius.cz ... . Pagano nabízí nový pohled na léčbu lupénky. Dozvíte se jak zmírnit, kontrolovat, a dokonce vyléčit toto chronické onemocnění. Tato kniha přináší osvědčený, naprosto přírodní, bezpečný a ... Kniha: Léčba lupénky: přírodní alternativa - O. A. Pagano. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Kniha: Léčba lupénky: přírodní alternativa | Knihy.ABZ.cz ... ... Kniha: Léčba lupénky: přírodní alternativa - O. A. Pagano. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Léčba lupénky - přírodní alternativa. Autor: Pagano. EAN: 9788073875565 ISBN: 978-80-7387-556-5 Nakladatel: Triton Vydáno: 2012 Počet stran: 295 Kupte knihu Léčba lupénky: Přírodní alternativa (Pagano O. A.) s 16 % slevou za 251 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všetky informácie o produkte Kniha Léčba lupénky: přírodní alternativa - Pagano O. A., porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Léčba lupénky: přírodní alternativa - Pagano O. A.. 234 Kč Léčba lupénky: Přírodní alternativa - Pagano John O. A. zmírnit, kontrolovat, a dokonce vyléčit toto chronické onemocnění. Tato kniha přináší osvědčený, naprosto přírodní, bezpečný a zdravý program pro léčbu lupénky.Autor vysvětluje, proč je třeba místo vnějších projevů léčit vnitřní příčiny lupénky, proč je důležité zdravé stravování ... Knížku Johna Pagana Léčba lupénky - přírodní alternativa ( Healing Psoriasis-The Natural Alternative) si můžete koupit přímo u něj - na adrese The Pagano Organization, PO Box 1215, Englewood Cliffs, New Jersey 07632. Prodává se také v internetových obchodech arebookstore.com nebo amazon.com 251 Kč Léčba lupénky: Přírodní alternativa | Pagano O. A...

INFORMACE

AUTOR
O. A. Pagano
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba lupénky: Přírodní alternativa.pdf

POPIS

Rozlučte se s bolestí, šupinami, svěděním a nízkým sebevědomím! Nebudete už potřebovat léky, steroidní masti a krémy, dehtové koupele ani ultrafialové záření! Dr. Pagano nabízí nový pohled na léčbu lupénky. Dozvíte se jak zmírnit, kontrolovat, a dokonce vyléčit toto chronické onemocnění. Tato kniha přináší osvědčený, naprosto přírodní, bezpečný a zdravý program pro léčbu lupénky. Autor vysvětluje, proč je třeba místo vnějších projevů léčit vnitřní příčiny lupénky, proč je důležité zdravé stravování, očista organizmu od toxinů a správný duševní přístup. Zároveň nabízí srozumitelný a strukturovaný léčebný režim, díky kterému už mnozí lidé na celém světě nad lupénkou zvítězili. Publikace obsahuje výmluvné případové studie, pozoruhodné fotografie pacientů před nastoupením léčebného režimu a po vyléčení a užitečné recepty. Je bohatým zdrojem informací, které vám pomohou změnit život a konečně se zbavit lupénky. DR. JOHN PAGANO je lékař-chiropraktik. Výzkumu lupénky věnoval více než čtyřicet let svého života. Vystudoval Lincolnovu vysokou školu chiropraxe (The Lincoln Chiropractic College, nyní The National College of Chiropractic) v Lombardu ve státě Illinois. Roku 1958 studium ukončil a nastoupil praxi ve Spearsově chiropraktické nemocnici (The Spears Chiropractic Hospital) v Denveru v Coloradu, kde se setkal se svým prvním pacientem s lupénkou. Od té doby neúnavně hledal řešení této dermatologické záhady. Vystupuje v televizních pořadech, publikuje články a přednáší na pěti kontinentech.

Chcete si přečíst knihu?Léčba lupénky: Přírodní alternativa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor O. A. Pagano. Číst Léčba lupénky: Přírodní alternativa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY