Dekorace z papíru - Kusudama

Dekorace z papíru - Kusudama - Marta Svobodová | Replicamaglie.com

...emusí být vůbec nákladná záležitost ... Vyrobky z krepoveho papiru navody levně | Blesk zboží ... . Vyzkoušejte KUSUDAMU, zábavné japonské skládání papíru, a dočkáte se fascinujících výtvorů. Autorka vám v knize představí Dekorace z papíru - Kusudama Autor: Svobodová, Marta Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074132278 ISBN: 978-80-7413-227-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 108 stran, česky Rozměry: 20 × 23,5 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Z papíru nemusíte plést jen ošatky nebo košíky, na internetu najdete spoustu dalších krásných inspirací jako například adventní věnce a jiné sváteční dekorace. Zručnější pletaři zvládnou uplést ... Dekorace z papíru - KUSUDAMA - Tvořílci.cz ... . Zručnější pletaři zvládnou uplést i piknikové koše s víkem nebo prádelníky ve tvaru slona či žirafy. Kreativitě se meze nekladou. 2. 2. 2018 - Prozkoumejte nástěnku „Dekorace" uživatele janamichnicova na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Dekorace, Nápady a Umění z vrakoviště. Blíží se Velikonoce a je pomalu čas začít zdobit svůj domov. Pokud si lámete hlavu, jak stylově a originálně vyzdobit svůj byt nebo dům na Velikonoce, dali jsme pro vás dohromady seznam 16 kreativních nápadů na vlastnoručně vyrobené velikonoční dekorace, díky kterým si velikonoční výzdobu zvládnete snadno vyrobit sami. Naučíte se poskládat z papíru krásné květinové koule nebo z jednotlivých kvítků vyrobíte kytičku, dekoraci do bytu, výzdobu na sváteční stůl, šperky či roztomilou postavičku. KUSUDAMA může sloužit jako výzdoba i pro různé významné životní události, jako je svatba, narozeniny, dětská párty nebo jmeniny....

INFORMACE

AUTOR
Marta Svobodová
DIMENZE
6,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Dekorace z papíru - Kusudama.pdf

POPIS

Pořizování dárků nebo bytové dekorace nemusí být vůbec nákladná záležitost. Vyzkoušejte KUSUDAMU, zábavné japonské skládání papíru, a dočkáte se fascinujících výtvorů. Autorka vám v knize představí techniku jednoho z mnoha druhů origami. Naučíte se poskládat z papíru krásné květinové koule nebo z jednotlivých kvítků vyrobíte kytičku, dekoraci do bytu, výzdobu na sváteční stůl, šperky či roztomilou postavičku. KUSUDAMA může sloužit jako výzdoba i pro různé významné životní události, jako je svatba, narozeniny, dětská párty nebo jmeniny. Tato kniha je určena nejen pro dospělé, kteří rádi tvoří, ale i pro všechny šikovné děti. Je vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušenější „tvořílky", které baví detailní a trpělivá práce s papírem. Kapitoly jsou řazeny podle jednotlivých technik a jejich obtížnosti, od nejjednodušší po složitější. Jakmile si daný postup osvojíte, je možné vytvořit výrobek dle vlastní fantazie. Detailně rozvedené návody vás povedou krok za krokem a umožní vám proměnit papír v krásné tvary KUSUDAMA. Budete sami překvapeni, co vše dokážete z papíru vytvořit. Hotové výrobky vypadají originálně i z reklamních letáků, novinového papíru nebo třeba jen ze sáčků od čajů. Velkou část knihy tvoří bohatá galerie výtvorů, ve které najdete spoustu různých skládanek technikou KUSUDAMA, které vás budou inspirovat pro vaši tvorbu. Autorka knihy Marta Svobodová předváděla své výrobky v několika televizních pořadech a měla velký divácký ohlas (pořad Rady ptáka Loskutáka, KUSUDAMA a Marta Svobodová). Užijte si spoustu zábavy, popusťte uzdu své fantazii. Tvoření papírové dekorace nebo dárků pro své přátelé vás pobaví, ale i potěší.

Chcete si přečíst knihu?Dekorace z papíru - Kusudama ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Svobodová. Číst Dekorace z papíru - Kusudama Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY