Zaniklé kostely Čech

Zaniklé kostely Čech - Martin Čechura | Replicamaglie.com

...do původní výše. Fasáda ... Kniha Zaniklé kostely Čech vůbec poprvé mapuje osudy zrušených a zbořených kostelů na území Čech ... Requiem za 116 vesnic - YouTube ... . Autor Martin Čechura popisuje osudy téměř osmi set staveb, které v uplynulém tisícíletí zmizely z české krajiny v důsledku válečných událostí, církevních reforem či politických rozhodnutí. Zaniklé kostely Čech Kniha Zaniklé kostely Čech vůbec poprvé mapuje osudy zrušených a zbořených kostelů na území Čech. Autor popisuje osudy téměř osmi set staveb, které v uplynulém tisícíletí zmizely z české krajiny v důsledku válečných událos ... Zaniklé kostely Čech (Defunct Churches in Bohemia; in ... ... . Autor popisuje osudy téměř osmi set staveb, které v uplynulém tisícíletí zmizely z české krajiny v důsledku válečných událostí, církevních reforem či politických rozhodnutí. Kniha Zaniklé kostely Čech vůbec poprvé mapuje osudy zrušených a zbořených kostelů na území Čech. Autor Martin Čechura popisuje osudy téměř osmi set staveb, které v uplynulém tisícíletí zmizely z české krajiny v důsledku válečných událostí, církevních reforem či politických rozhodnutí. Kniha Zaniklé kostely Čech vůbec poprvé mapuje osudy zrušených a zbořených kostelů na území Čech. Autor popisuje osudy téměř osmi set staveb, které v uplynulém tisícíletí zmizely z české krajiny v důsledku válečných událostí, církevních reforem či politických rozhodnutí. Zaniklé kostely na území farnosti od roku 1945 do roku 1989.. Údaje jsou uvedeny se souhlasem provozovatele webu znicenekostely.cz. Smrkovec. Kostel sv. Václava Původní kostel z poloviny 14. století byl nahrazen v 15. století novým, jehož loď a věž byla pojata do přestavby v roce 1839. Zaniklé (známka 600) zděné kostely . Druh stavby: kostel Církev: katolická Parcela: pozemková parcela č. 703 Kód katastrálního území: 609005 Období devastace: 1945-1989 Důvod devastace: jiný Postaveno: gotický, doložen 1680 Zbořeno: únor 1961 Poloha: v parčíku uprostřed křižovatky. Filiální gotický kostel. Academia.edu is a pl...

INFORMACE

AUTOR
Martin Čechura
DIMENZE
12,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaniklé kostely Čech.pdf

POPIS

Kniha Zaniklé kostely Čech vůbec poprvé mapuje osudy zrušených a zbořených kostelů na území Čech. Autor popisuje osudy téměř osmi set staveb, které v uplynulém tisícíletí zmizely z české krajiny v důsledku válečných událostí, církevních reforem či politických rozhodnutí. Některé z nich se dochovaly v přestavěné podobě či jako romantické zříceniny, jiné byly odkryty při archeologických výzkumech a další zanikly zcela beze stopy. Kniha je doplněna velkým množstvím historických i současných fotografií a plánů.

Chcete si přečíst knihu?Zaniklé kostely Čech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Čechura. Číst Zaniklé kostely Čech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY