Na co se ptají ženy: O mužích

Na co se ptají ženy: O mužích - Tomáš Novák | Replicamaglie.com

...ing Google Play Books app on your PC, android, iOS devices ... Na co se ptají muži | O2 Knihovna ... . Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Na co se ptají ženy: O mužích. Kniha tvoří "sesterskouu" dvojici s titulem Na co se ptají ženy: O mužích a je koncipována jako rozhovor mezi třemi stranami: muži, poradcem-mužem a jeho lehce provokativní kolegyní.Přejeme všem čtenářům, aby je nastíněné "příběhyy" inspirovaly k občerstvující změně v partnerském životě. se ptají ženy. co. Na. PhDr. Tomáš Novák NA CO SE P ... Kniha Na co se ptají ženy - O mužích - Tomáš Novák | Dobré ... ... . se ptají ženy. co. Na. PhDr. Tomáš Novák NA CO SE PTAJÍ ŽENY O mužích TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 5022. publikaci Odpovědná redaktorka Maria Arnautovová Sazba a zlom Radek Vokál Návrh a zpracování ... Nejde jim přitom o luxusní šperky a drahé kabelky - i když i takové ženy se najdou - spíš je důležité, aby se muž dokázal postarat o ně a rodinu. Španělky preferují, aby muž vydělával více než ony. Prý mu to dává dobrý pocit, že je hlavním živitelem rodiny, a to se projeví i na partnerském soužití. Na co se ptají ženy o mužích. otestováno. ... 2013. do 1. 1. 1970. Zkušený partnerský poradce shrnuje dotazy, které si kladou ženy o mužích. Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně ... Na co se ptají ženy: O mužích Tomáš Novák Nakladatel: Grada 2013 Na co se ptají ženy Autor: Novák, Tomáš Nakladatel: Grada EAN: 9788024743585 ISBN: 978-80-247-4358-5 Popis: 1× ...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
11,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Na co se ptají ženy: O mužích.pdf

POPIS

Zkušený partnerský poradce s humorem a nadsázkou shrnuje typické dotazy, které si kladou ženy o svých mužích. Pokud toužíte nahlédnout do mužské psychiky, abyste konečně pochopila "jeho" neuvěřitelné koníčky, sklony k nevěře nebo svérázné chování k matce, k dětem, ke tchyni, pak se vám během tohoto stylizovaného rozhovoru mezi ženou a psychologem jistě otevře objevný "vhled" do světa, kterému se jako bytost s ženským pohlavím musíte učit rozumět. Autor Tomáš Novák je díky své bohaté psychologické praxi průvodcem více než povolaným. Odkrývá stereotypy a klišé našeho uvažování o druhém pohlaví a vyrovnává je nadhledem a snahou o tolik skloňovanou, ale nezbytnou toleranci.

Chcete si přečíst knihu?Na co se ptají ženy: O mužích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Na co se ptají ženy: O mužích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY