Libanonské rozhovory

Libanonské rozhovory - Monika Langrock | Replicamaglie.com

...odního křesťanství, a to jak pravoslavného (ortodoxního), tak jinoslavného (heterodoxního) ... Langrock Monika: Libanonské rozhovory | MALL.CZ ... . Překládá významná díla z originálních jazyků ... Rozhovory (4) Karmelitánská spiritualita (4) Dětské (3) Na minutu s (3) více Podle klíčového slova. Terezie od Dítěte Ježíše (5) rodičovství (5) judaismus-holokaust (4) mystika (4) rodina (4) Terezie od Ježíše (4) karmelitáni (4) Jan od Kříže (3) manželství (3) rané křesťanství (3) více Podle výrobce ... Rubrika: Reportáže a rozhovory. ... Dále libanonské jídlo, to je nejlepší jídlo na sv ... Libanonské rozhovory - Monika Langrock - Megaknihy.sk ... ... ... Rubrika: Reportáže a rozhovory. ... Dále libanonské jídlo, to je nejlepší jídlo na světě. Rubrika: Reportáže a rozhovory Názory k článku: celkem 4 (poslední 22.2.2016 17:01) Sakina Haider. 14.1.2016. Co možná nevíme o muslimech. Ano, většina muslimek se zahaluje a v naprosté většině tak činí zcela dobrovolně ... Konstantinopol. Dějiny a archeologie. Kniha Konstantinopol. Dějiny a archeologie se zabývá historií hlavního města byzantské říše od jeho založení císařem Konstantinem Velikým ve 4. století až po jeho dobytí Turky v roce 1453. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Monika Langrock. Profilové rozhovory, Rozhovory a názory; 17.3.2017 Diplomat a bezpečnostní analytik Tomáš Pojar patří mezi hrstku tuzemských odborníků na terorismus, kteří dokážou mluvit bez emocí. Ty však nijak neskrývá ve chvíli, kdy má komentovat, jak politici veřejně mluvili o výkupném za unesené Češky. Libanonské rozhovory Ve čtrnácti rozhovorech se křesťané z maronitské, řeckopravoslavné, řeckokatolické, arménské a... Dostupnosť: Skladom...

INFORMACE

AUTOR
Monika Langrock
DIMENZE
5,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Libanonské rozhovory.pdf

POPIS

Libanon je barometrem politického dění na Blízkém východě a libanonští křesťané intelektuální elitou křesťanů Středního východu. Léta po skončení občanské války (1990) však popisují jako léta deziluze a deprese z politického vývoje země. Ve čtrnácti rozhovorech se křesťané z maronitské, řeckopravoslavné, řeckokatolické, arménské a protestantské církve snaží nalézt odpověď na stěžejní otázku: jak se vyrovnat s klesajícím vlivem křesťanů v libanonské, ale i blízkovýchodní společnosti? Kromě úvah o konfesionálním politickém systému, společnosti, kultuře, muslimsko-křesťanských a mezicírkevních vztazích hovoří rovněž o tom, že je třeba vsadit na obnovu duchovních hodnot: na naději, službu a lásku k bližnímu, muslimovi a křesťanovi bez rozdílu.

Chcete si přečíst knihu?Libanonské rozhovory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Langrock. Číst Libanonské rozhovory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY