Pražské věže: aneb Cesta nad městem s procházkou tisíce a jednoho schodu

Pražské věže: aneb Cesta nad městem s procházkou tisíce a jednoho schodu - Aleš Jiránek, | Replicamaglie.com

...tsocialismu / Ondřej Daniel. -- Vydání první ... Nov strnka 2 - Úvod ... . aneb procházka po dějinách české a světové literatury Cílem výletu je Zámecký vrch u České Kamenice a na něm stojící zřícenina s Kamenického hrádku s vyhlídkou, dopuručuji pěšky přímo z Kamenice je to jen 1,5km ideální pro procházku s dětmi Procházka nikterak dlouhá, jedná se o 1,5 km dlouhou trasu z centra České Kamenice na Zámecký vrch(530 m.n.m.), na kterém stojí ... Monument. Na strá ... Pražské věže (Jana Jůzlová, Aleš Jiránek) | Detail knihy ... ... .n.m.), na kterém stojí ... Monument. Na stránkách Spolku pro vojenská pietní místa se mohou vyskytovat některé symboly z dob nacismu či komunismu. Jejich případné uveřejnění na těchto stránkách je čistě ze studijních, historických a dokumentačních důvodů pro potřeby badatelů a neslouží k propagaci jakékoliv ideologie a hnutí, které směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo ... Dokský zpravodaj. informační měsíčník pro Doksy a přidružené obce. srpen 2017. letní kino na nádvoří zámku 2. srpna zadarmofest na pláži klůček 5. srpna městské slavnosti v ......

INFORMACE

AUTOR
Aleš Jiránek,
DIMENZE
6,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražské věže: aneb Cesta nad městem s procházkou tisíce a jednoho schodu.pdf

POPIS

Na věže se obvykle hledí zdola anebo se z nich vyhlíží na město. Tato půvabná knížka představuje pražské věže shora, tak jak je umělecky ztvárnil český malíř žijící ve Švýcarsku Aleš Jiránek. Mistr mobilní perspektivy nás pozve nejprve na Procházku tisíce a jednoho schodu – magickou honbu za dračí ženou proti směru Královské cesty, poté se vydáme na Cestu nad městem, mapující všechny významné dominanty Prahy, které byly zaznamenány na slavné Sadelerově rytině z roku 1600. Zasvěceným textem ilustrace doprovodila Jana Jůzlová.

Chcete si přečíst knihu?Pražské věže: aneb Cesta nad městem s procházkou tisíce a jednoho schodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Jiránek,. Číst Pražské věže: aneb Cesta nad městem s procházkou tisíce a jednoho schodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY