Zhubněte jednou provždy: Najezte se do štíhlosti

Zhubněte jednou provždy: Najezte se do štíhlosti - Antónia Mačingová | Replicamaglie.com

...každém dobrém knihkupectví, za velmi dobrou cenu ji mají zde ... Zhubněte jednou provždy 1 - Najezte se do štíhlosti ... ... . Navíc se zde dočtete, jak pokračovat po skončení této převratné metody ve stravování. V knize Zhubněte jednou provždy najdete: - 28 denní propgram harmonizace organismu - stupňovou metodu hubnutí - semaforové stravování - měsíční program podle semaforového stravování - rady stravování podle krevních skupin - ukázku svátečního stravování s využitím receptů uvedených v knize. Title: Zhubněte jednou provždy - Najezte se do štíhlosti - ... Zhubněte jednou provždy - Najezte se do štíhlosti ... ... . Title: Zhubněte jednou provždy - Najezte se do štíhlosti - Antónia Mačingová epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 9:11:26 AM recenze knihy Antónie Mačingové Zhubněte jednou provždy aneb najezte se do štíhlosti a jak jednoduchý systém pomáhá dosáhnout síly, zdraví a vitality po celý život; Tato známá spisovatelka doporučuje ve své knize naprosto revoluční způsob, jak shodit ne pár, ale rovnou několik párů nadbytečných kilogramů, a to tím, že od základu změníte své stravovací návyky. Antónia Mačingová - Zhubněte jednou provždy . Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy Najezte se do štíhlosti Zhubněte jednou provždy - kniha o převratných metodách ve stravování. Kniha Zhubněte jednou provždy obsahuje unikátní 28 denní detoxikační program, po němž se budete cítit naplněni životní energií, upraví se zdravotní problémy a výrazně poklesne ... Hodnocení knihy Zhubněte jednou provždy : najezte se do štíhlosti / Kniha Zhubněte jednou provždy obsahuje unikátní 28 denní detoxikační program, po němž se budete cítit naplněni životní energií, upraví se zdravotní problémy a výrazně poklesne vaše hmotnost, aniž byste se museli trápit hlady. Zhubněte jednou provždy 1: Najezte se do štíhlosti - nové vydání bestselleru Antónia Mačingová Nakladatel: Antonialifestyle28 2015 Zhubněte jednou provždy Najezte se do štíhlosti . Antónia Mačingová ... ktorej bestsellery o zdravej strave a životnom štýle Najedzte sa do štíhlosti už pomohli mnohým čitateľkám a čitateľom. Mgr. Antónia Mačingová pôsobí v Košiciach. Vyštudovala UPJŠ, odbor andragogika, ale zdravému prístupu k stravovaniu sa venuje ... Každé přijaté sousto rozhoduje o našem budoucím zdraví, pocitech, vzhledu...

INFORMACE

AUTOR
Antónia Mačingová
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Zhubněte jednou provždy: Najezte se do štíhlosti.pdf

POPIS

Nové vydání bestselleru Mgr. Anotónie Mačingové.Každé přijaté sousto rozhoduje o našem budoucím zdraví, pocitech, vzhledu. Stejně tak naše současné zdraví, pocit y a vzhled jsou následkem předcházejícího způsobu stravování a přístupu k sobě samému… Říká se, že láska léčí a uzdravuje, dělejme tedy všechno s největší láskou, jakou momentálně můžeme dát sobě a okolí, a i z našeho jídla se stane ten nejúžasnější lék. Mgr. Antónia Mačingová žije na Slovensku, v Košicích. Vystudovala UPJŠ, odbor andragogika, a již několik let se zabývá účinkem stravy na lidský organismus, jejím ozdravujícím a očistným efektem. Často pořádá na toto téma přednášky a školení. Ve svých knihách se jednoduchou formou snaží př iblížit způsob, kter ý odbourává mýtus o tom, že se lze podkožního tuku zbavit pouze snižováním množství př ijaté stravy. Publikovala v několika časopisech pro ženy, občasnicích zdravotních pojišťoven, je častým hostěm televizního vysílání na Slovensku.

Chcete si přečíst knihu?Zhubněte jednou provždy: Najezte se do štíhlosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antónia Mačingová. Číst Zhubněte jednou provždy: Najezte se do štíhlosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY