Rok Joriky

Rok Joriky - Ivo Fencl | Replicamaglie.com

...Matouš Jaluška) 22 11/14. Flisar, Evald: Čarodějův učedník (Hana Mžourková) 22 6/14 ... PDF Blending Cement Products Since 1967 ... . Folný, Jan: Buzíčci (Alena Fialová) 21 1/14. Fowlerová, Therese Anne: Z jako Zelda (Hana Hlaváčková) 20 20/14 Rok Joriky. Kometa - Mumini: Příběhy o skřítcích muminech. O co šlo?: Články a studie z let 1965 - 2011. ... Sbírka vítězných prací ceny Karla Čapka za rok 2009. Naprej!: Česká sportovní architektura 1567-2012. Zrada v Andělském Dvoře. Pojď se mnou pryč ... Fencl Rohatinka závitová černá V, ... GALERIE: Křest Roku Joriky | sarden.cz ... . Zrada v Andělském Dvoře. Pojď se mnou pryč ... Fencl Rohatinka závitová černá V, Hledáte Rohatinka Fencl závitová černá V? U nás Rohatinka Fencl závitová černá V za nejlepší ceny. Rohatinka "U" a "V" s anglickým závitem. Rok Joriky. Dixi maxi pixi: Maňáskový recitál. Aforismy a párátka. Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky. ... Kreativní nápady na celý rok. Teorie a praxe světlotonální koncepce filmu. Nejkrásnější židovské legendy. Krtčí sestry a pilné včelky. A také autorem takřka dvaceti knižních titulů včetně Smíš zůstat mrtev, Norman Bates kontra Fantomas, Zabiju Putina v Karlových Varech, Američan zemře v Brdech, Rok Joriky, Gotická kobka aneb Třináct milionů způsobů jak zemřít, Styky s Jorikou, Domek pana Stilburyho, Idealista, romantik, kritik a Marie, Pipi vypídí ... Rok Joriky 2013, I. Fencl. Jorika je femme fatale spisovatele Ivo Fencla. Nenaplněný (a nenaplnitelný) cit k ní pronikl do všech textů jeho nové knihy, vydané Galerií města Plzně, jméno obdivované ženy čteme i v jejím titulu - Rok Joriky....

INFORMACE

AUTOR
Ivo Fencl
DIMENZE
3,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok Joriky.pdf

POPIS

Jorika je femme fatale spisovatele Ivo Fencla. Nenaplněný (a nenaplnitelný) cit k ní pronikl do všech textů jeho nové knihy, vydané Galerií města Plzně, jméno obdivované ženy čteme i v jejím titulu - Rok Joriky. Fencl v knize zkoumá mravy a rozličné podoby lásky současnosti. Kromě inspirace Jorikou tu ovšem najdeme i další (přiznané) vlivy - například Hiltonova románu Ztracený obzor či Horníčkovy novely Dobře utajené housle. V pijácky burleskní povídce Nápojový lístek také krátce vystupuje Vladimír Páral.

Chcete si přečíst knihu?Rok Joriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Fencl. Číst Rok Joriky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY