Stavební truhlářství: Tradice z pohledu dneška

Stavební truhlářství: Tradice z pohledu dneška - Martin Dirlam | Replicamaglie.com

...ní truhlářství? Předkládaná publikace je názornou příručkou s množstvím detailů z oblasti stavebně-truhlářských spojů, týkajících se konstrukčního řešení dveří, oken, podlah, schodů a obložení stěn, ale také například výkladních skříní a ... Knihy: Stavební truhlářství - Tradice z pohledu dneška ... ... ... Stavební truhlářství - Tradice z pohledu dneška 169 CZK Nov ... (Stavební truhlářství pro odborné, řemeslnické a pokračovací školy, 2. opravené a rozšířené vydání, 1909). Je tedy samozřejmé, že některé ze zde uvedených informací již neplatí a od některých postupů se již upustilo. Publikace je spíše podkladem ... Tradice z pohledu dneška. DIRLAM Martin. Info: Grada Publishing, 2013 (1.) ... Stavební truhlářství - Tradice z pohledu dneška Grada ... ... . opravené a rozšířené vydání, 1909). Je tedy samozřejmé, že některé ze zde uvedených informací již neplatí a od některých postupů se již upustilo. Publikace je spíše podkladem ... Tradice z pohledu dneška. DIRLAM Martin. Info: Grada Publishing, 2013 (1.) - brož., 112 str. EAN: 9788024747217 ISBN: 978-80-247-4721-7 Podrobný popis produktu Stavební truhlářství. Tradice z pohledu dneška. Vlastnosti dřeva a různá spojení dřev Podlahy - hrubá, obyčejná, truhlářská, křížová či kapucínská, loďová,vlysová, parketová, podlaha do asfaltu, xylolithová, Okna - okna s okenicemi, okna posunovací, sklápěcí, ... Stavební truhlářství Reedice příručky pro stavební truhláře z roku 1909. Na více než 260 kresbách je detailně rozkresleno řešení tradičních postupů, ale i konstrukce speciální, jako... Hledáte Stavební truhlářství - Tradice z pohledu dneška od Martin Dirlam? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Truhlářství - Tradice z pohledu dneška. Jan Kouřil. Grada , 2020 . Bežná cena: 14,99 € Naša cena: 14,24 € (ušetríte ... Původně učebnice pro dva truhlářské obory, nábytkářství a stavební truhlářství dnes přibližují postupy starých mistrů a stavitelů. Konstrukce nábytku a Konstrukce stavebního truhlářství ... Objednávejte knihu Truhlářství - Tradice z pohledu dneška v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Truhlářství.Tradice z pohledu dneška,Kniha je dělena na dvě části, v první části jsou kapitoly věnované konstrukci nábytku a ve druhé části jsou konstrukce stavebního truhlářství. Objednávejte knihu Stavební truhlářství - Tradice z pohledu dneška v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Stavební truhlářství a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Tradice z pohledu dneška. Stavební truhlářství - Tradice z pohledu dneška - Dirlam M. - Předkládaná publikace je názornou příručkou s množstvím detailů...

INFORMACE

AUTOR
Martin Dirlam
DIMENZE
6,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavební truhlářství: Tradice z pohledu dneška.pdf

POPIS

Předkládaná publikace je názornou příručkou s množstvím detailů z oblasti stavebně-truhlářských spojů, týkajících se konstrukčního řešení dveří, oken, podlah, schodů a obložení stěn, ale také například výkladních skříní a výkladců vyráběných na přelomu 19. a 20. století. Na více než 260 kresbách je detailně rozkresleno řešení tradičních postupů, ale i konstrukce speciální, jako jsou okenice, žaluzie či rolety u oken, okna posunovací i sklápěcí včetně kování a dalších mechanismů. Najdete zde také konstrukce trámových, tabulových i kazetových stropů. Text předkládáme ve stejné podobě, jakou měl při vydání, z něhož jsme čerpali (Stavební truhlářství pro odborné, řemeslnické a pokračovací školy, 2. opravené a rozšířené vydání, 1909). Je tedy samozřejmé, že některé ze zde uvedených informací již neplatí a od některých postupů se již upustilo. Publikace je spíše podkladem pro projektanty a firmy zabývající se stavebním truhlářstvím a zejména pak rekonstrukcemi historických staveb a restaurováním stavebně-truhlářských výrobků. Kniha by rozhodně neměla chybět ve vaší (nepochybně dřevěné) knihovně.

Chcete si přečíst knihu?Stavební truhlářství: Tradice z pohledu dneška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Dirlam. Číst Stavební truhlářství: Tradice z pohledu dneška Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY