Myslivecké příběhy

Myslivecké příběhy - Josef Novotný | Replicamaglie.com

...obní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky ... Kniha Myslivecké příběhy - Josef Novotný | Dobré Knihy.cz ... . Prodáváme myslivecké a lovecké potřeby, které jsou určené pro myslivce a pro lovce. Prodej loveckých potřeb a vybavení pro myslivost a lov. Další myslivecké příběhy z damníkovského revíru na pomezí Čech a Moravy doprovázejí černobílé ilustrace autora. Zdeněk Hlaváč 189,00 Kč . Kód: EM0006. Kniha Myslivecké příběhy je plná vyznání k přírodě, k mysliveckému cechu. Popisuje v 31 kapitolách myslivcův životní vývoj a jeh ... Myslivecké doplňky, Knihy pro myslivce ... . Popisuje v 31 kapitolách myslivcův životní vývoj a jeho vztah k přírodě. Autor dále líčí poutavou formou lovy různých druhů zvěře. Josef Novotný: Narodil jsem se v roce 1943 v malé obci Vraný v okrese Kladno. Černá zvěř - bachyně Myslivecké příběhy a zážitky z osamělých lovů to je to co jsem před rozvojem internetu a počítačů pracně doloval... HUNTING. HLEDÁTE TEN SVŮJ PŘÍBĚH? JE MOŽNÁ TADY! Kniha Myslivecké příběhy je plná vyznání k přírodě, k mysliveckému cechu. Popisuje v 31 kapitolách myslivcův životní vývoj a jeho vztah k přírodě. Autor dále líčí poutavou formou lovy různých druhů zvěře. Josef Novotný: Narodil jsem se v roce 1943 v malé obci Vraný v okrese Kladno. Myslivecké příběhy z hor - Michal Štefančík. Autor této knihy považuje za štěstí, že mohl svoje lesnické povolání vykonávat v překrásných horách Slovenska, jakými Nízké Tatry, Velká Fatra a Kremnické hory bezpochyby jsou. Právě tady se mohl vedl... Inzerát Tyras a jiné myslivecké příběhy v okrese Hlavní město Praha, cena 80Kč, od [email protected] na Sbazar.cz. Popis: Po Praze přivezu jinak poštou vše viz foto Kniha Myslivecké příběhy je plná vyznání k přírodě, k mysliveckému cechu. Popisuje v 31 kapitolách myslivcův životní vývoj a jeho vztah k přírodě. Autor dále líčí poutavou formou lovy různých druhů zvěře. Josef Novotný: Narodil jsem se v roce 1943 v malé obci Vraný v okrese Kladno. Zde jsem žil až do svých 23 ... V r. 1941 vychází vládní nařízení o myslivosti 127/1941, které mimo jiné mění výměru nově vzniklých honiteb a zavádí povinné členství v České myslivecké jednotě. V r. 1947 vychází zákon o myslivost č. 225, který sjednocuje právo myslivosti pro celý stát. V knize s podtitulem … s trochou myslivecké latiny se autor v 18 příbězích snažil citlivým a poctivým popisem přírody ukázat, čím nás umí obohatit. Nejedená se jen o nostalgické vzpomínání. Petr Němec chtěl, aby byla z knihy cítit výzva, abychom Myslivecké příběhy z hor . Autor této knihy považuje za štěstí, že mohl svoje lesnické povolání vykonávat v překrásných horách Slovenska, jakými Nízké Tatry, Velká Fatra a Kremnické hory bezpochyby jsou. Právě tady se mohl vedle své profesní činnosti naplno...

INFORMACE

AUTOR
Josef Novotný
DIMENZE
9,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Myslivecké příběhy.pdf

POPIS

Kniha Myslivecké příběhy je plná vyznání k přírodě, k mysliveckému cechu. Popisuje v 31 kapitolách myslivcův životní vývoj a jeho vztah k přírodě. Autor dále líčí poutavou formou lovy různých druhů zvěře.Josef Novotný: Narodil jsem se v roce 1943 v malé obci Vraný v okrese Kladno. Zde jsem žil až do svých 23 let, kdy jsem se přestěhoval do obce Sulec v okrese Louny. Zde žiji dodnes. Pracoval jsem téměř celý život jako truhlář. Od mládí obdivuji přírodu, myslivost a lesnictví. Moje přání stát se lesníkem z povolání se mi nesplnilo. Od roku 1967 jsem členem Českého mysliveckého svazu - dnes Českomoravské myslivecké jednoty. Ve své knize "Myslivecké příběhy" se vyznávám ze své celoživotní lásky k přírodě, myslivosti i přátelům, kteří mi byli dobrými učiteli a na které jsem se snažil ve své prvotině vzpomenout.

Chcete si přečíst knihu?Myslivecké příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Novotný. Číst Myslivecké příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY