Segmentální struktura čínské slabiky

Segmentální struktura čínské slabiky - Hana Třísková | Replicamaglie.com

... ze stejné kategorie - Segmentální struktura čínské slabiky ... Acquiring and Teaching Chinese Pronunciation | SpringerLink ... . Učebnice čínské konverzace II (učebnice+cvičení a slovníček) Pokračování úspěšné učebnice čínské konverzace. Kód: 0260408 Autor: Uher,Xuemin,Vykoukal EAN: 9788073354091 Dostupnost: 51 - 70ks. ks. Hana T řísková: Segmentální struktura čínské slabiky. Praha: Karolinum, 2012 2 samostatné zkoumání. Avšak podrobný popis izolovaných slabik představuje pro všechny další kroky zásadní fundament - a ť už pro lingvisty, nebo pro studenty jazyka. Domníváme se proto, že si slabika zaslouží d ůkladnou sam ... (PDF) Segmentální struktura čínské slabiky (Segmental ... ... . Domníváme se proto, že si slabika zaslouží d ůkladnou samostatnou studii. This monograph (written in Czech) concerns itself with the segmental syllable of Mandarin, i.e., of Standard Chinese as codified in P.R.C. and known as putonghua. While it leaves aside the aspect of tone, it explores all major topics related to the review of Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky Segmentální struktura čínské slabiky Autor: Třísková, Hana Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024621814 ISBN: 978-80-246-2181-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 456 stran, česky Rozměry: 20,5 × 30 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Segmentální struktura čínské slabiky - Hana Třísková . Monografie představuje izolovanou slabiku moderní standardní čínštiny (putonghua), která je zvukovou nositelkou čínského morfému.Činí tak v širším kontextu tradičních i moderních fonetických a...

INFORMACE

AUTOR
Hana Třísková
DIMENZE
6,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Segmentální struktura čínské slabiky.pdf

POPIS

Monografie představuje izolovanou slabiku moderní standardní čínštiny (putonghua), která je zvukovou nositelkou čínského morfému.Činí tak v širším kontextu tradičních i moderních fonetických a fonologických bádání. Tématem je segmentální stavba slabiky (tj. její hláskové složení) – tón je ponechán stranou. Autorka se významně zajímá i o praktickou stránku věci: metodologii a koncepci výuky výslovnosti čínského „slabikáře“. Publikace může posloužit všem, kteří mají hlubší zájem o zvukovou stavbu čínštiny, o jemnosti její výslovnosti a případně se chtějí v praktickém jazyce přiblížit výslovnosti rodilého mluvčího.Autorka se nevyhýbá obecnějším výkladům, které zpřístupňují text i čtenářům bez lingvistického či fonetického zázemí. Knihu mohou využít jak vysokoškolští pedagogové, tak studenti na sinologických oborech. Poslouží též fonetikům a lingvistům pro mezijazykové srovnání.

Chcete si přečíst knihu?Segmentální struktura čínské slabiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Třísková. Číst Segmentální struktura čínské slabiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY