Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 2.díl

Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 2.díl - Ivo Mahel | Replicamaglie.com

...ednic postupně prochází jednotlivé železniční tratě ústící do Prahy ... Ivo Mahel - ZMIZELÁ PRAHA NÁDRAŽÍ A ŽELEZNIČNÍ TRATĚ 2. díl ... . Kupte knihu Zmizelá Praha Nádraží a železniční tratě 2.díl (Ivo Mahel) s 8 % zľavou za 12 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. V rámci edice Zmizelá Praha navazuje svazek na úspěšný první díl knihy Kateřiny Bečkové Nádraží a železniční tratě, vydaný v roce 2009. Pokračuje v dokumentování změn, kterými v toku času procházejí žele ... Zmizelá Praha - Nádraží a železniční tratě 2. díl (Ivo ... ... . Pokračuje v dokumentování změn, kterými v toku času procházejí železniční tratě, nádraží a zastávky. Tentokrát se zaměřuje především na okrajové části Velké Prahy, kde hned několik traťových úseků prošlo v ... Objednávejte knihu Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 2.díl v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zmizelá Praha Nádraží a železniční tratě 2.díl: Zaniklé, proměněné a ohrožené stavby na pražské peri (978-80-7432-298-3) Kniha - autor Ivo Mahel, 196 stran, česky, pevná s přebalem matná V rámci edice Zmizelá Praha navazuje svazek na úspěšný první díl knihy Kateřiny Bečkové Nádraží a železniční tratě ... Kupte knihu Zmizelá Praha Nádraží a železniční tratě 4.díl (Ivo Mahel) s 16 % slevou za 302 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha 'V rámci edice Zmizelá Praha navazuje svazek na úspěšný první díl knihy Kateřiny Bečkové Nádraží a železniční tratě, vyd...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Mahel
DIMENZE
5,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 2.díl.pdf

POPIS

V rámci edice Zmizelá Praha navazuje svazek na úspěšný první díl knihy Kateřiny Bečkové Nádraží a železniční tratě, vydaný v roce 2009. Pokračuje v dokumentování změn, kterými v toku času procházejí železniční tratě, nádraží a zastávky. Tentokrát se zaměřuje především na okrajové části Velké Prahy, kde hned několik traťových úseků prošlo v posledních letech rozsáhlými přestavbami. Mnohé objekty přitom buď zcela zanikly, nebo byly až k nepoznání změněny. Na nejbližší léta jsou naplánovány rozsáhlé přestavby železničních tratí a budov, takže tato publikace se snaží zdokumentovat současný stav a uchovat ho alespoň v této formě pro budoucnost.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 2.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Mahel. Číst Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 2.díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY