1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník

1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková | Replicamaglie.com

...o produktu 1000 novořeckých slovíček ... 1000 anglických slovíček: Ilustrovaný slovník - KOSMAS.cz ... . Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková - Edika, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 1000 novořeckých slovíček. Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková - Edika. Kniha: 1000 novořeckých slovíček -- Ilustrovaný slovník - Pavla Pinková ... (ilustrovaný slovník) Další popis zobrazit. Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování novořeckých slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázor ... 1000 novořeckých slovíček | Albatrosmedia.cz ... . Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými ... 1000 novořeckých slovíček Ilustrovaný slovník ... V závěru knihy se nachází souhrnný česko-novořecký slovník a několik poznámek k řecké výslovnosti a gramatice...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Pinková
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník.pdf

POPIS

Praktická knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování novořeckých slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života, které můžete potřebovat. V závěru knihy se nachází souhrnný česko-novořecký slovník a několik poznámek k řecké výslovnosti a gramatice.

Chcete si přečíst knihu?1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Pinková. Číst 1000 novořeckých slovíček: Ilustrovaný slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY