Rychlebské povídky

Rychlebské povídky - Jiří Wilson Němec | Replicamaglie.com

...y knížky vzpomínkové, mapující autorovy životní p "Rychlebské povídky" jsou již autorovou třetí beletristickou knížkou ... SONS ČR - Křeslo pro hosta a Literární okénko s Jiřím ... ... . Předchozí "Vilémky, čili takhle nějak to bylo" a "Nakonec Olomouc", byly knížky vzpomínkové, mapující autorovy životní peripetie kluka z učitelské rodiny. Dvacet pět povídek zabírá široký okruh námětů. Počet stran: 115, Cena: 160 Kč, Rok vydání: 2013, Nakladatelství: Němec Jiří, "Rychlebské povídky" jsou již autorovou třetí beletristickou knížkou. Předchozí "Vilémky, čili takhle nějak to bylo" a "Nakonec Olomouc", byly knížky ... Evžen Ivanov - Talent ARTgalerie TALENT ... Evžen Ivanov - Talent ART ... . Předchozí "Vilémky, čili takhle nějak to bylo" a "Nakonec Olomouc", byly knížky ... Evžen Ivanov - Talent ARTgalerie TALENT ART je umělecký a výtvarný server. K dispozici máte renomované výtvarníky a jejich skvělá díla. Obrazy na prodej. Obrazy do bytu, obrazy jako dekoace, obrazy zátiší, obrazy jako dárek. Obrazy krajin, obrazy postav. Zlobivé Povídky uploaded a video 2 years ago 2:15 Zlobivé povídky - 3# část dobrodružství pro pořádné chlapy (mp3 povídky zdarma) - Duration: 2 minutes, 15 seconds. Více na www.zlobivepovidky.cz. This feature is not available right now. Please try again later. Úplný název: Odysea soudního sluhy a jiné povídky z Plání Autor: Karel Klostermann ISBN: 978-80-86876-19-1 Počet stran:...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Wilson Němec
DIMENZE
9,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Rychlebské povídky.pdf

POPIS

"Rychlebské povídky" jsou již autorovou třetí beletristickou knížkou. Předchozí "Vilémky, čili takhle nějak to bylo" a "Nakonec Olomouc", byly knížky vzpomínkové, mapující autorovy životní peripetie kluka z učitelské rodiny. Dvacet pět povídek zabírá široký okruh námětů. Od povídek s prvky nadpřirozena, duchů, upírů a jiných dimenzí (Buk, Tulačka, Dýmka, Mariáš, Hra, aj.)až po povídky zcela reálné, zachycující nečekané zážitky, jinak normálně plynoucího času a jednajících postav (Cesta, Slzy, Salát, Vrba). Některé z povídek byly oceněny prvním místem v literární soutěži "Řehečská slepice." Povídky doprovází ilustrace známého karikaturisty Břetislava Kovaříka. S jeho tvorbou se můžete v současnosti potkávat např. v deníku E15.

Chcete si přečíst knihu?Rychlebské povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Wilson Němec. Číst Rychlebské povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY