Je mi padesát – no a?: Druhá polovina života začíná!

Je mi padesát – no a?: Druhá polovina života začíná! - Lucia Pacherová, | Replicamaglie.com

...ace produktu Je mi padesát no a?. Druhá polovina života začíná! - Silvia Vnenková, Lucia Pacherová - CPress a další informace o produktu ... Život začíná v krematoriu levně, cena 170 Kč | Srovnání ... ... . Je mi padesát - no a? Druhá polovina života začíná! Silvia Vnenková, Lucia Pacherová. Je vám padesát? Končí tím jedna etapa života a začíná nová. Ne lepší, ne horší, zkrátka jiná! Přichází věk zralosti, který s sebou nese velké množství změn - jedny přinášejí radost, jiné problémy. Děti si budují ... Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční po ... Je mi padesát - no a? (Lucia Pacher, Silvia Vnenk ... ... . Děti si budují ... Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova. Je mi padesát - no a? [druhá polovina života začíná] Silvia Vnenková, Lucia Pacherová ... 206 Kč Je mi padesát - no a? - Druhá polovina života začíná - Vnenková Silvia, Pacherová Lucia Rok vydání: 2013 Počet stran: 164 Formát: Brožovaná Je vám padesát. Jedna životní etapa končí a začíná nová. Ne lepší, ne horší, prostě jiná! Je mi padesát - no a? - Druhá polovina života začíná! ... Končí tím jedna etapa života a začíná nová. Ne lepší, ne horší, zkrátka jiná! Přichází věk zralosti, který s sebou nese velké množství změn - jedny přinášejí radost, jiné problémy. Děti si budují vlastní rodiny, někdy začíná nuda v manželství ... Je vám padesát. Jedna životní etapa končí a začíná nová. Ne lepší, ne horší, prostě jiná! Právě teď přišel čas začít skutečně žít, věnovat se sama sobě a tomu, co vás baví! Tato kniha vám také umožní podívat se na problémy, které s sebou věk po padesátce přináší, jiným pohledem. Je mi padesát - no a?. Kdo napsal knihu Je mi padesát - no a?? Autorem je Lucia Pacher, Silvia Vnenk. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Je vá...

INFORMACE

AUTOR
Lucia Pacherová,
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Je mi padesát – no a?: Druhá polovina života začíná!.pdf

POPIS

Je vám padesát. Jedna životní etapa končí a začíná nová. Ne lepší, ne horší, prostě jiná!Právě teď přišel čas začít skutečně žít, věnovat se sama sobě a tomu, co vás baví! Tato kniha vám také umožní podívat se na problémy, které s sebou věk po padesátce přináší, jiným pohledem. Najdete zde životní zkušenosti mnoha žen, jejichž osobní příběhy mohou být podobné těm vaším. Problémy se naučíte řešit s elánem a chutí do života.

Chcete si přečíst knihu?Je mi padesát – no a?: Druhá polovina života začíná! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucia Pacherová,. Číst Je mi padesát – no a?: Druhá polovina života začíná! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY