Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená / rozdělená

Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená / rozdělená - Lenka Pokorná Korytarová | Replicamaglie.com

...ívali jako studenti nebo učitelé Univerzity Karlovy ... Boj o Jeruzalém | Odborná literatura a právnická ... ... . Záznamy za rok 2018 a 2019 si môžete pozrieť aj v Centrálnom registri publikačnej činnosti 2 (CREPČ 2 - pozri odkaz). Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. Člověk a stroj v české kultuře 19. století : sb ... Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená ... ... . Člověk a stroj v české kultuře 19. století : sborník příspěvků z 32. ročníku sympozia k problematice 19. století : Plzeň, 23.-25. února 2012 / uspořádaly Taťána Petrasová a Pavla Machalíková. -- Vyd. Jak je možné, že lidé zatčení v padesátých letech 20. století zůstali ve svém vědomí politickými vězni i po pádu východního bloku? Kniha přináší k těmto otázkám nejenom cenné materiály, ale také možné přístupy k jejich zodpovězení. Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená / rozdělená Slovanské osídlení Prostějovska ve světle hrobů a pohřebišť Já jsem latte, ty jsi cappuccino...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Pokorná Korytarová
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená / rozdělená.pdf

POPIS

Publikace se zaměřuje na kontrast mezi konfliktem a spoluprací. Vzájemná rivalita, ale i kooperace patří mezi dva hlavní fenomény, které výrazně formovaly evropské dějiny od konce 19. století až do současnosti. S ohledem na stále probíhající události spjaté s koncem 20. století je text časově ohraničen léty 1914 a 1989, která lze považovat za dva hlavní milníky evropských dějin minulého století. Po obsahové stránce je publikace zaměřena na vybrané události související s problematikou evropské integrace, otázkou menšin, urovnáváním válečných konfliktů, řešením nového uspořádáni Evropy nebo rolí kultury, potažmo propagandy v mezinárodním dění.

Chcete si přečíst knihu?Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená / rozdělená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Pokorná Korytarová. Číst Promýšlet Evropu dvacátého století: Evropa sjednocená / rozdělená Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY