Kluk v sukních

Kluk v sukních - David Walliams | Replicamaglie.com

...ácha. Jeho další záliba je ale terčem posměchu ... Kluk v suknich - David Walliams | Srovnanicen.cz ... . A jak by taky ne, vždyť Denise učaroval svět přehlídkových mol a módních časopisů a ... Kluk v sukních. Celkové hodnocení ... Publikováno. 30. 4. 2013. Více o knize. Cena. 238 Kč. Skladem. Doručení v pátek 15.05.2020 nebo k odběru na vybraných pobočkách již od 13.05.2020. Koupit. Anotace. Denis vášnivě miluje fotbal, stejně jako jeho táta a brácha. Jeho další záliba je ale terčem posměchu. Klu ... Kluk v sukních - David Walliams | Knihy Dobrovský ... . Jeho další záliba je ale terčem posměchu. Kluk v sukních David Walliams Jméno lovce: Co způsobilo, že se Denis mohl vrátit zpět do školy? Kdo byl Denisův kamarád? Proč byl Denis vyloučen? V jakém oblečení hráli kluci fotbalový zápas? S jakou dívkou se Denis skamarádil? Nepovinné otázky: Máš nějakého kamaráda nebo kamarádku? Kdy jsi rád/a mezi kamarády? Jsou ... Knihy Beletrie pro děti a mládež Romány, povídky, příběhy Kluk v sukních. Kluk v sukních. David Walliams. Denis vášnivě miluje fotbal, stejně jako jeho táta a brácha. Jeho další záliba je ale terčem posměchu. A jak by taky ne, vždyť Denise učaroval svět přehlídkových mol a módních časopisů a rád se obléká do ... Kluk v sukních E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: David Walliams. 2013, česky, 200 strán. Elektronické knihy » Od 12 rokov, Humor, satira. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone....

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
4,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluk v sukních.pdf

POPIS

Denis vášnivě miluje fotbal, stejně jako jeho táta a brácha. Jeho další záliba je ale terčem posměchu. A jak by taky ne, vždyť Denise učaroval svět přehlídkových mol a módních časopisů a rád se obléká do ženských šatů. Možná je to proto, že mu tolik chybí máma, která od rodiny před lety odešla, a že tolik touží po její něžné ženskosti. Když se pak seznámí s Lízou, která má pro jeho zvláštní zálibu pochopení, Denisův život se rázem změní... Líza totiž dostanepěkně ztřeštěný nápad... Další třeskutě zábavná i dojemná knížka britského herce, scenáristy a spisovatele Davida Walliamse, autora bestselleru Babička drsňačka a Pan Smraďoch.

Chcete si přečíst knihu?Kluk v sukních ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Kluk v sukních Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY