Agresivita v psychiatrii

Agresivita v psychiatrii - Klára Látalová | Replicamaglie.com

...Lisá, Agresivita na silnicích aneb proč se za volantem chováme jinak?, Wolters Kluwer (ČR), 2011; Pavel Říčan, Agresivita a šikana mezi dětmi, Portál, 1995 BODNÁROVÁ, M ... Www.prazskamuzea1918-2018.cz - Prazska Pdf ... . - HRINDOVÁ, T. 2010. Ošetrovateľská starostlivosť o pacienta s agresívnymi prejavmi. In Zborník z XII. celoslovenskej konferencie sestier pracujúcich v psychiatrii: Ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii [CD-ROM]. Bratislava : Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek, 2010, s. 62-71. 100 / Agresivita v psychiatrii. údaj vysvětluje, proč mohou existovat rozdíly v riziku úmrtn ... Agresivita v psychiatrii / Nejlevnější knihy ... . Bratislava : Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek, 2010, s. 62-71. 100 / Agresivita v psychiatrii. údaj vysvětluje, proč mohou existovat rozdíly v riziku úmrtnosti u jednotlivých antipsychotik používaných při léčbě pacientů s demencí. Agresivita v psychiatrii 5 1 recenze Odborná publikace určená psychiatrům, zdravotním sestrám, studentům lékařských a zdravotnických oborů výborně poslouží i všem pracovníkům, kteří se ve své praxi setkávají s klienty, u nichž se projevují sklony k agresivnímu chování (lékaři rychlé záchranné služby ... Kupte knihu Agresivita v psychiatrii (Klára Látalová) s 13 % slevou za 86 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Agresivita v psychiatrii Klára Látalová Nakladatel: Grada 2013 Agresivita v psychiatrii Autor: Látalová, Klára Nakladatel: Grada EAN: 9788024744544 ISBN: 978-80-247-4454-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2013 Agresivita v porovnaj ceny v 6 obchodoch od 3.87 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp AGRESIVITA V PSYCHIATRII - KLÁRA LÁTALOVÁ najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Klasická medicína > Agresivita v psychiatrii. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Agresivita v psychiatrii. LÁTALOVÁ Klára. Info: Grada Publishing, 2013 (1.) - brož., 240 str. EAN: 9788024744544 Agresivita dětí je samostatné velké téma, ale v každém případě je třeba si projevů tohoto chování všímat a ihned zasáhnout. Dítě by mělo pochopit následky svého chování a pokusit se reflektovat příčiny svého jednání vč. myšlenek a pocitů. Agresivita v psychiatrii 314,-Ihned ke čtení Koupit Odborná publikace určená psychiatrům, zdravotním sestrám, studentům lékařských a zdravotnických oborů výborně poslouží i všem pracovníkům, kteří se ve své praxi setkávají s klienty, u nichž se projevují sklony k agresivnímu chování (lékaři rychlé záchranné ... V psychiatrii je agresivita velmi často vídaným jevem. Často souvisí s užíváním drog či nadměrnou konzumací alkoh...

INFORMACE

AUTOR
Klára Látalová
DIMENZE
4,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Agresivita v psychiatrii.pdf

POPIS

Odborná publikace určená psychiatrům, zdravotním sestrám, studentům lékařských a zdravotnických oborů výborně poslouží i všem pracovníkům, kteří se ve své praxi setkávají s klienty, u nichž se projevují sklony k agresivnímu chování (lékaři rychlé záchranné služby, praktičtí lékaři, pracovníci pomáhajících profesí). Kniha čtenáře seznamuje s hlavními projevy zjevné i skryté agrese, vysvětluje její příčiny a zákonitosti. Zabývá se nejen násilím namířeným vůči okolí, ale i agresivitou pacientů vůči sobě samým – sebepoškozováním či sebevražedným jednáním. Autorka přehledně uvádí diagnózy a poskytuje doporučení pro prevenci a pro případnou léčbu. Upozorňuje na možnosti agresivního chování vzniklého na základě úzkosti, strachu, nejistoty, obav či nízkého sebehodnocení.

Chcete si přečíst knihu?Agresivita v psychiatrii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Látalová. Číst Agresivita v psychiatrii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY