Životní mač

Životní mač - Jaromír Bosák | Replicamaglie.com

...ejen o fotbale, ale i o životě, golfu atd ... BOSÁK, Jaromír : Životní mač ... . Kategorie: Vzpomínky; Autobiografie; Zajímavosti; Krásná literatura; Toto dílo je k dispozici v následující 1 podobě: Životní mač 4.5. 3 recenze ; Jaromír Bosák, novinář a jeden z nejpopulárnější sportovních komentátorů u nás, otevřeně hovoří o fotbalu, golfu, komentování, sportu a životě. Knížka je nabitá vtipnými glosami, přesnými postřehy a zásadními postoji i k ožehavým tématům, informační hodnotu zvyšují průlety ... Životní mač . Jaromír Bosák; Jarom ... Životní mač | KNIHCENTRUM.cz ... ... Životní mač . Jaromír Bosák; Jaromír Bosák . 4,6 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas Geografia a cestovanie. Všetky knihy autora . Knižní klub, 2013. Na sklade. Vydavateľstvo Knižní klub, 2013. Jaromír Bosák, novinář a jeden z nejpopulárnější sportovních komentátorů u nás, otevřeně hovoří o fotbalu, golfu ... Svoji novou knihu Životní mač představil populární sportovní novinář Jaromír Bosák. V komorní atmosféře, kterou zapříčinila metropolí zmítající povodeň, vládla v knihkupectví pohodová a uvolněná nálada. Účastníci se autora ptali na vše, co je zajímalo, Bosák pak bez okolků odpovídal tak, jak je u něj zvykem ... Kniha: Životní mač - Jaromír Bosák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Životní mač od Jaromír Bosák v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. 0 hodnocení Životní mač 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jaromír Bosák, novinář a jeden z nejpopulárnější sportovních komentátorů u nás, otevřeně hovoří o fotbalu, golfu, komentování, sportu a životě. Knížka je nabitá vtipnými glosami, přesnými postřehy a ... Kupte knihu Životní mač (Jaromír Bosák) s 20 % slevou za 183 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů tit...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Bosák
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Životní mač.pdf

POPIS

Jaromír Bosák, novinář a jeden z nejpopulárnější sportovních komentátorů u nás, otevřeně hovoří o fotbalu, golfu, komentování, sportu a životě. Knížka je nabitá vtipnými glosami, přesnými postřehy a zásadními postoji i k ožehavým tématům, informační hodnotu zvyšují průlety mistrovstvími světa ve fotbale a olympijskými hrami. Kořením jsou fiktivní rozhovory reportéra s trenéry, jak by vypadat neměly.

Chcete si přečíst knihu?Životní mač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Bosák. Číst Životní mač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY