Hledání moderního náboženství: Rané spisy Norberta Fabiána Čapka

Hledání moderního náboženství: Rané spisy Norberta Fabiána Čapka - Norbert F. Čapek | Replicamaglie.com

...iberalismus. K některým zdrojům ... Norberta 198 Svitavy kostel sv ... DTK I / 2004 by Milan Barvík - Issuu ... . Jiljí Varhany 450 Široká Niva kostel sv. Martina soubor soch 4 církevních otců a 2 obrazové rámy 94 Šternberk fara portrét prvního probošta Václava 120 Štípa kostel Narození Panny Marie 2 zpovědnice 160 Šumperk kostel Zvěstování Panny Marie hlavní oltář a kazatelna 340 Tábor kostel ... Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs. Convert documents to beautiful publications and share them worldwid ... Hledání moderního náboženství / Nejlevnější knihy ... . Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. Title: Česká katolická bibliografie tohoto oddělení 15, Author: Libri Nostri, Length: 418 pages, Published: 2014-04-30 Komentáře . Transkript . neon 4 - Martin Reiner Echa 2013. Forum pro literarni - Institut pro studium literatury Antologie povídek tří tibetských (Alai, Taši Dawa a Sebo) a dvou čínských autorů (Ma Ťien a Ma Jüan), jejímž pojítkem je společné téma - Tibet. V dětství tito autoři zažili tzv. Kulturní revoluci a v 80. letech se někteří podíleli na vzniku tzv. literatury hledání kořenů. Její poetika se vrací k sam. 9788074360725 Sindibádův dům: korespondence o epizodických situacích a také trochu o scénách, okamžicích, vzpomínkách, počátcích, prostředcích a koncích, pobřežních skaliskách, vlnách a gejzírech, hromadách, skládkách, patafyzických a jiných strojích Při hledání sebe sama přichází víla na kloub nejrůznějším lesním tajemstvím. A tak za podpory Lesních novin a moudré čarodějnice Brendy Brebendy zakládá detektivní agenturu Popleta. To se znelíbí samozvané a ješitné královně vil. Ta za pomoci stejně tak ješitného a samozvaného krále zvířat, jelena Richarda IV ......

INFORMACE

AUTOR
Norbert F. Čapek
DIMENZE
6,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání moderního náboženství: Rané spisy Norberta Fabiána Čapka.pdf

POPIS

Smyslem edice raných spisů N. F. Čapka, zakladatele českého unitářství, pokrokového myslitele a přítele T. G. Masaryka, je zpřístupnit ideový obsah již takřka nedostupných autorových děl. Tři zařazené texty (Úryvky z dějin kaceřovaných křesťanů, Cestou k obrodě a Nová brázda) dokládají, jak značným duchovním vývojem prošel Čapek v první čtvrtině 20. století: Od snahy nalézt ideální, nejčistší esenci křesťanství k založení moderního liberálního náboženského společenství, v němž mají při hledání pravdy a smyslu bytí vedle vroucnosti, lásky a víry podstatné místo i rozumové poznání a kritický přístup. Idea Boha je pro něj světovým řádem a duší vesmíru, základem víry pak víra v člověka, jeho neobsáhnutelnou cenu a schopnost nekonečného vývoje.

Chcete si přečíst knihu?Hledání moderního náboženství: Rané spisy Norberta Fabiána Čapka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Norbert F. Čapek. Číst Hledání moderního náboženství: Rané spisy Norberta Fabiána Čapka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY