S lotosem za pasem

S lotosem za pasem - Krejzyberd | Replicamaglie.com

...vart EAN: 9788074650543 ISBN: 978-80-7465-054-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 86 stran, česky Rozměry: 12,2 × 19 cm Rok vydání: Dům knihy ... Dlaczego wszyscy jeżdżą jednym pasem w Cities Skylines ... ... .cz > Knihy > Beletrie > S lotosem za pasem. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! S lotosem za pasem. KREYZYBER Dr. Info: Mervart Pavel, 2013 (1.) - brož., 86 str. EAN: 9788074650543 ISBN: 978-80-7465-054-3. S lotosem za pasem - Krejzyberd - Druhá básnická sbírka Dr. Krejzybera (básnický pseudonym Jiřího Studeného) se nese v duchu reflexivních, místy až deníkových záznamů vyjadřujících obrazn ... Krejzyberd | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Krejzybera (básnický pseudonym Jiřího Studeného) se nese v duchu reflexivních, místy až deníkových záznamů vyjadřujících obraznou cestou všední zápasy dnešního člověka o vlastní autenticitu Kniha: S lotosem za pasem - Krejzyberd. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... S lotosem za pasem. Druhá básnická sbírka Dr. Krejzybera (básnický pseudonym Jiřího Studeného) se nese v duchu reflexivních, místy až deníkových z...

INFORMACE

AUTOR
Krejzyberd
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
S lotosem za pasem.pdf

POPIS

Druhá básnická sbírka Dr. Krejzybera (básnický pseudonym Jiřího Studeného) se nese v duchu reflexivních, místy až deníkových záznamů vyjadřujících obraznou cestou všední zápasy dnešního člověka o vlastní autenticitu a myšlenkovou a citovou nezávislost. V básních se prolíná banální každodennost s bezmála snovými vizemi, prezentovanými ovšem mnohdy v značně ironickém až parodickém kontextu. Sbírku doplňuje jako bonus samostatná básnická skladba Vanishing Plot, inspirovaná existenciální poetikou nezávislého filmu šedesátých let (kultovní snímek Vanishing Point). Důležitý rozměr veršů Dr. Krejzybera tvoří rovněž hledání spirituálních východisek ze současné hodnotové krize globalizovaného světa, jíž lze vzdorovat vědomou životní odpoutaností, lehkostí a humorem. Dr. Krejzyber (*2008) samostatně debutoval sbírkou Myslet jako auto (2011), společně se svým dlouholetým spolupracovníkem Jiřím Studeným píše příležitostné eseje o tvůrčím psaní (Dramata jazyka, 2010).

Chcete si přečíst knihu?S lotosem za pasem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krejzyberd. Číst S lotosem za pasem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY