Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem: Životní krize a emocionální revoluce

Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem: Životní krize a emocionální revoluce - Laura Gutmanová | Replicamaglie.com

...bdobí, který se nazývá OBEJMUTÍ PO PORODU Dobří rodiče dávají svým dětem kořeny a křídla ... 87556255 - Viaf ... . Kořeny proto, aby věděly, kde jsou doma, a křídla proto, aby mohly poznávat svět. Podívejte se na krátký film Nošení dětí v šátcích (UNIPA)… Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem. A poslední knížkou, kterou chci zmínit je „Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem. Životní krize a emocionální revoluce" od Laury Gutmanové z vydavatelství Maitrea. Autorka knihu ... Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem (Laura Gutman ... ... . Životní krize a emocionální revoluce" od Laury Gutmanové z vydavatelství Maitrea. Autorka knihu napsala pro ženy - je to pozvání, aby se na chvíli zastavily a přemýšleli o roli ... 266 KčMateřství a setkání ženy s vlastním stínem; 241 ... Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem. Laura Gutmanová Životní krize a emocionální revoluce Maitrea 2017 Kniha, čeština . 0149848Kód: SKLADEM NA CENTRÁLEDostupnost: s DPH: ... Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V knize Doba jedová 4 - hormony upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v ... Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem : [životní krize a emocionální revoluce] Laura Gutmanová | Maitrea (október, 2017) Tato kniha je napsána pro ženy. Je to pozvání, aby se na chvíli zastavily a přemýšlely o roli matky se všemi jejími světly i stíny, které z ní vyvěrají v podobě emocionálních sopek. ......

INFORMACE

AUTOR
Laura Gutmanová
DIMENZE
3,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem: Životní krize a emocionální revoluce.pdf

POPIS

Tato kniha je napsána pro ženy. Je to pozvání, aby se na chvíli zastavily a přemýšlely o roli matky se všemi jejími světly i stíny, které z ní vyvěrají v podobě emocionálních sopek. Mnoho skrytých aspektů ženské psýché se probouzí k životu právě s příchodem dětí. Je-li žena ochotna to prožít a najde-li pomoc a oporu, aby se tomu vystavila, mohou to pro ni být okamžiky prozření a mystických zkušeností. Je to také příležitost přehodnotit některé předem dané představy a předsudky, které o mateřství, péči o děti, výchově a vztazích s dětmi v naší společnosti panují. Autorka mluví otevřeně o tématech, jež se až dosud zdála neuchopitelná: popisuje stavy změněného vědomí během měsíců následujících po porodu, odkrývá emoční pole, která si ženy vytvářejí s miminkem, i pocity neustálého šílenství, když samy sebe nepoznávají… Cílem knihy je vytvořit prostor upřímného setkávání mezi ženami a usnadnit jim vzájemné sdílení, komunikaci i solidaritu.

Chcete si přečíst knihu?Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem: Životní krize a emocionální revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Gutmanová. Číst Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem: Životní krize a emocionální revoluce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY