Msta písecké panny

Msta písecké panny - Vlastimil Vondruška | Replicamaglie.com

...Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Msta písecké panny - Knihkupectví Luxor ... . Celkové hodnocení (5x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Msta písecké panny 249,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,6 Hodnotilo 13 uživatelů 5 10x. 4 1x. 3 2x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 84 % zákazníků doporučuje. 2 uživatels ... Vlastimil Vondruška - Msta písecké panny (Detektivka ... ... . 84 % zákazníků doporučuje. 2 uživatelské recenze. Nejčastěji dohromady zakoupené zboží a příslušenství Další příslušenství » ... Msta písecké panny, mp3 - Vlastimil Vondruška . Český král Přemysl II. Otakar přijíždí do Prácheňska, kde se má konat zasedání zemského soudu. Spolu s jeho dvorem se do Písku vypraví také Oldřich z Chlumu v doprovodu svých pomocníků. Vyšehrad Msta písecké panny - Vlastimil Vondruška . Audiokniha: V dalším příběhu z pera známého autora se Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci odeberou se dvorem českého krále Přemysla II. Otakara do Prácheňska, kde se má konat zasedání zemského soudu. Msta písecké panny. Kdo napsal knihu Msta písecké panny? Autorem je Vlastimil Vondruška. Hodnocení, recenze, zajímavosti a...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
3,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Msta písecké panny.pdf

POPIS

Panoš Ota čeká v Písku na příjezd českého krále Přemysla II. Otakara, jehož doprovází Oldřich z Chlumu. Protože je parné léto, zajde se vykoupat k Otavě, kde potká nahou dívku, která se mu představí jako manželka mocného Bavora ze Strakonic. Záhy se však dozví, že mu dívka lhala. Začne ji hledat a tím se stále více a více zaplétá do podivné záhady ztracených šperků. Mezitím kdosi zavraždí zemského sudího. A následují další vraždy. Naštěstí do Písku dorazí Oldřich z Chlumu i s velitelem Divišem a spolu s Otou začnou pátrat. Brzy se ukáže, že odhalení pravdy by mohlo být velmi nebezpečné, neboť stopy vedou k nejvýznamnějším představitelům královského dvora.

Chcete si přečíst knihu?Msta písecké panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Msta písecké panny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY