Někdo jiný: Kronika jedné proměny

Někdo jiný: Kronika jedné proměny - Imre Kertész | Replicamaglie.com

...a Zlín „Pakliže mě však přeci jen straší neblahá tušení ohledně faktu mé existence, musím dobře vědět, že tohle není strach ze smrti, ale právě naopak: existenciální roztržitost," píše maďarský spisovatel Imre Kertész ve své deníkově laděné próze Někdo jiný ... Proměny Zahrad - Kvetoucí Zahrada ... . Někdo jiný. Kronika proměny Imre Kertész. Navýsost osobní dílo laureáta Nobelovy ceny za literaturu odkazuje už svým názvem ke slavnému Rimbaudovu aforismu „Já je někdo jiný". Děj se odehrává v mnoha centrech evropského kulturního dědictví: ve Vídni, Berlíně, Mnichově, Budapešti či Tel Avivu, jejichž ulicemi ... Kniha: Někdo jiný. Kronika proměny - Imre Kertész. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 js ... Někdo jiný. Kronika proměny | Kniha Zlín ... . Děj se odehrává v mnoha centrech evropského kulturního dědictví: ve Vídni, Berlíně, Mnichově, Budapešti či Tel Avivu, jejichž ulicemi ... Kniha: Někdo jiný. Kronika proměny - Imre Kertész. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... E-kniha: Někdo jiný -- Kronika proměny - Imre Kertész. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kronika proměny Navýsost osobní dílo laureáta Nobelovy ceny za literaturu odkazuje už svým názvem ke slavnému Rimbaudovu aforismu „Já je někdo jiný". A právě v návaznosti na něj se Kertészův text opět potýká s autorovou dávnou Nemesis - paradoxní a de facto nerozklíčovatelnou problematikou identity. Někdo jiný. Kronika jedné proměny. Deníky. Hra se lvem Imre Kertész, maďarsky Kertész Imre , byl židovsko-maďarský spisovatel a nositel Nobelovy ceny za literaturu za rok 2002. Hlavním tématem jeho románů je pronásledování Židů během holocaustu. 152 Kč Někdo jiný - Kronika proměny - Kertész Imre Formát: Vázaná Navýsost osobní dílo laureáta Nobelovy ceny za literaturu odkazuje už svým názvem ke slavnému Rimbaudovu aforismu "Já je někdo jiný".A právě v návaznosti na něj se Kertészův text opět potýká s autorovou dávnou Nemesis - paradoxní a de facto nerozklíčovatelnou problematikou ... Někdo jiný Kronika proměny . Imre Kertész; Imre Kertész . 4,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Detektívky Ďalšie formy prózy Novely, poviedky, antológie Romány. Imre Kertész sa narodil v roku 1929 v ...

INFORMACE

AUTOR
Imre Kertész
DIMENZE
5,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Někdo jiný: Kronika jedné proměny.pdf

POPIS

Navýsost osobní dílo laureáta Nobelovy ceny za literaturu odkazuje už svým názvem ke slavnému Rimbaudovu aforismu "Já je někdo jiný". A právě v návaznosti na něj se Kertészův text opět potýká s autorovou dávnou Nemesis - paradoxní a de facto nerozklíčovatelnou problematikou identity. Rámec fragmentarizovaných zápisů deníkového ražení tvoří překlad Wittgensteina coby pracovní proces, ale také duševní stav. Děj se odehrává v mnoha centrech evropského kulturního dědictví: ve Vídni, Berlíně, Mnichově, Budapešti či Tel Avivu, jejichž ulicemi, přednáškovými sály i nádražními halami se zvolna prochází hluboce melancholický vypravěč, zajatý už navěky ve stavu znovunalezené "svobody", jež mu ovšem nepřináší ani kýženou úlevu, ani pocit skutečné "proměny".

Chcete si přečíst knihu?Někdo jiný: Kronika jedné proměny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Imre Kertész. Číst Někdo jiný: Kronika jedné proměny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY