Po zániku Země: Dokonalá bestie

Po zániku Země: Dokonalá bestie - Peter David, | Replicamaglie.com

...antasy. Štítky z knih. Star Trek Po zániku Země: Dokonalá bestie David Peter , Friedman Michael Jan , Greenberger Robert ... Michael Jan Friedman | Databáze knih ... ... Po zániku Země je nový film vynikajícího režiséra M. Night Shyamalana, tenhle příběh vypráví, co se odehrálo dávno předtím… Po zániku Země: Dokonalá bestie Chci studovat Psychologii!: Úvod do studia a testové otázky k přípravě na přijímací zkoušky Výprava do ledové země: Jack a Geniové David, Peter / Friedman, Michael Jan / Greenberger, Robert - Po zániku Země, Dokonalá bestie. Praha - Metafora 2013 papírová vazba s obálkou 318 stran Po zániku země - Dokonalá bestie. (Friedman Michael Jan) Tent ... Po zániku země: Dokonalá bestie - Peter David | Databáze knih ... . Praha - Metafora 2013 papírová vazba s obálkou 318 stran Po zániku země - Dokonalá bestie. (Friedman Michael Jan) Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Soutěže o ceny - FiftyFifty, magazín pro obě půlky. FiftyFifty, společenský magazín. Soutěže o ceny na FiftyFifty.cz.Články, recenze, povídky, stále ... Antikvariát Diviš © 2011 - 2020 O nákupu; Požadavky; Kontakt; Popisy stavů zboží; Ochrana soukromí; Obchodní podmínky...

INFORMACE

AUTOR
Peter David,
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Po zániku Země: Dokonalá bestie.pdf

POPIS

Na planetě zvané Zantenor neboli Posvátný svět se stále drží obtížná Havěť, která je trnem v oku civilizaci Krezatínců. Předešlý pokus ty tvory vyhubit ztroskotal. Proto nastává druhá fáze a ty nejlepší mozky se snaží vyrobit zbraň schopnou planetu očistit. Výsledkem nakonec však není vůbec nic technického. Zrodí se obrovské obludy, živá masožravá monstra velikosti dinosaurů, naprogramovaná na jediné: zabíjet a žrát Havěť. Kolonisté ze zničené Země, usazení v novém vesmírném domově, tak náhle stojí proti hrozbě, jakou si až dosud nikdo nedovedl představit… Vojenské zvláštní síly kolonie před sebou za celá staletí od exodu ze Země neměly těžší úkol a zdá se, že nyní veškeré možnosti obrany selhávají. Proti příšerným predátorům, které podle pravěkých medvědů pojmenovali ursové, jsou totiž veškeré zbraně neúčinné. A mrtvých přibývá… Kadet speciálních sil Conner Raige se ne tak docela z vlastního rozhodnutí ocitne v přední palebné linii lidského boje o přežití. Ve městě už není nikoho, kdo by neztratil jednoho nebo víc svých blízkých. Zoufalství žene lidi do anarchie, proti speciálním jednotkám se zvedá odpor, ještě přiživovaný jistým televizním moderátorem. Aby všechno neskončilo naprostou katastrofou, je třeba vyvinout novou taktiku a novou zbraň. Ale tím, co vede lidi k vítězství, bývá něco ještě mocnějšího než zbraně. Je to srdce toho, kdo ji drží. A jeho láska. A odvaha… Oficiální prequel výpravného filmu režiséra M. Night Shyamalana.

Chcete si přečíst knihu?Po zániku Země: Dokonalá bestie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter David,. Číst Po zániku Země: Dokonalá bestie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY