Čeština pro začátečníky

Čeština pro začátečníky - Ladislav Kaska | Replicamaglie.com

...ian with ItalianPod101.com Recommended for you Kurzy češtiny online a zdarma ... Pracovní listy - jak na to | Inkluzivní škola ... . Mluvtecesky.net, Online kurz češtiny z Masarykovy univerzity, úroveň A1 a A2, kurz pro studenty medicíny; Memrise.com, kurzy češtiny online, různé pokročilosti, gramatika i slovní zásoba; Reality Czech, Online materiály pro začátečníky, videa, cvičení atd.; Kurzy češtiny pro cizince, e-learning Čeština do práce a Čeština do školy Jak se naučit anglicky (tipy a triky pro všechny, co si myslí, že nemají na jazyky hlavu či čas) - Duration: 50:35. Bronislav Sobotka 400,862 views Součástí seriálu s názvem Čeština pro ... čeština - nizozemština pro začátečníky - Obsah ... . Bronislav Sobotka 400,862 views Součástí seriálu s názvem Čeština pro žáky-cizince: Pracovní karty pro začátečníky je 10 metodických příspěvků. Ke každému příspěvku je přiloženo 10 pracovních karet. Každý metodický příspěvek je zaměřen na jednu tematickou oblast, např. Čeština pro cizince online: Básnička Jiřího Havla "Mamince k svátku" (úroveň B1) Čeština pro cizince online: Kdo, co, kdy, kde v České republice v dubnu 2020 (úroveň C1) Čeština pro cizince online: Pálení čarodějnic (úroveň B1) Čeština pro cizince online: Užitečné odkazy pro studenty českého jazyka Unsubscribe from Polyglot Pablo? Sign in to add this video to a playlist. Sign in to report inappropriate content. Sign in to make your opinion count. Sign in to make your opinion count. The ... Němčina: 6 tipů pro začátečn...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Kaska
DIMENZE
6,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro začátečníky.pdf

POPIS

Kniha obsahuje základní gramatiku v 21 lekcích a 104 základních textů,asi 2150 slov, šestijazyčný podtextový slovníček a abecední slovník česko-anglický. V první lekci též výklad anglický, francouzský, španělský, německý a ruský, pak už jen český na úrovni respektující aktuální znalosti studujícího.Od třetí lekce postupně 85 fakultativních variačních textů, které se nevztahují ke gramatice a slovní zásobě právě probrané lekce. Všechny zmíněné texty na Mp3. Ohromné množství cvičení, většinou s možností sebekontroly pomocí tištěného klíče či "červené masky", folie, jíž si student zakrývá řešení vytištěná mezi řádky (170 stran), a audioklíče (167 cvičení).Celková délka nahrávky je 586 minut + 35 minut metodických poznámek pro učitele.Od páté lekce čítanka obsahující asi 190 anekdot a krátkých historek. Autor vyučoval 41 let češtinu studenty asi z 80-ti zemí, učebnice byla vyzkoušena v mnohaleté praxi.

Chcete si přečíst knihu?Čeština pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Kaska. Číst Čeština pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY