Toskánsko a Umbrie

Toskánsko a Umbrie - - | Replicamaglie.com

...riviéra další fotografie » Zájezd nás zavede do oblasti, kde se prolíná historie v podobě unikátních památek s malebnou kopcovitou krajinou, která utváří ráz této jedinečné oblasti Itálie ... Toskánsko a Umbrie - 2. vydání | Lingea s.r.o. ... . Umbrie (italsky Umbria) je vnitrozemský kraj ve střední Itálii.Sousedí s Toskánskem na západě, Marche na východě a Laziem na jihu. Region má rozlohu 8 464 km² a žije zde téměř 900 tisíc obyvatel. Dělí se na 2 provincie, Perugia a Terni.Hlavním městem je Perugia. Region se vyznačuje kopcovitou a hornatou krajinou s většinou zalesněnými kopci. TOSKÁNSKO A UMBRIE KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJ ... Mapa knižní: Toskánsko a Umbrie | Knihy.ABZ.cz ... . Dělí se na 2 provincie, Perugia a Terni.Hlavním městem je Perugia. Region se vyznačuje kopcovitou a hornatou krajinou s většinou zalesněnými kopci. TOSKÁNSKO A UMBRIE KRÁTKODOBÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD 2020. Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu. Pocítíte lahodnou chuť toskánských vín. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi. Alternatívy k Toskánsko a Umbrie Porovnať s Toskánsko a Umbrie -18%. Kréta. Elektronická kniha - ze série Inspirace na cesty, autor Lingea, 144 stran, česky -18% 6,18 € 5,05 € ... Téma/žánr: Toskánsko (Itálie) - Umbrie (Itálie : kraj), Počet stran: 144, Cena: 159 Kč, Rok vydání: 2013, Nakladatelství: LINGEA s.r.o....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Toskánsko a Umbrie.pdf

POPIS

Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Pevná, šitá vazba vydrží časté používání v terénu a díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse. Štastnou cestu!Návštěvníci Toskánska a Umbrie si brzy všimnou, že místní obyvatelé věří, že žijí na nejideálnějším místě na světě. Florenťané se považují za občany jednoho z nejbohatších měst Itálie, coby správci největší klenotnice uměleckých pokladů v západním světě, a za mluvčí hovořící nejčistší formou italštiny. Kdekoli v Toskánsku potkáte lidi přesvědčené o tom, že žijí na jednom z nejpůvabnějších míst v Evropě, v regionu, odkud pocházejí ta nejkvalitnější vína na světě a který má jedno z nejstálejších podnebí.Pak jsou zde také Umbrijci. Okamžitě vás přesvědčí o tom, že jejich krajina zvlněných pahorků a pozvolných údolí je prodchnuta zvláštním duchovnem. Koneckonců svatý František, patron Itálie, putoval po této krajině a žil a zemřel v půvabném městečku Assisi. Bylo by obtížné kterékoli z těchto tvrzení zpochybnit. Také ostatní části Toskánska jsou vskutku nádherné, místní vína nepřekonatelná, podnebí je příjemné a středověká městečka, usazená na vrcholcích kopců, splňují představy téměř všech cestovatelů o tom, jak by mělo takové evropské město vypadat.Kromě knižní podoby bude průvodce k dispozici i v elektronické podobě pro čtečky i jako aplikace pro mobilní zařízení.

Chcete si přečíst knihu?Toskánsko a Umbrie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Toskánsko a Umbrie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY