Tvarování ovocných dřevin

Tvarování ovocných dřevin - Peter Modl, | Replicamaglie.com

...dlouhodobě zanedbanému. Řez ovocných dřevin je způsob formování ovocných dřevin, jehož cílem je dosažení rovnováhy mezi růstem nových výhonů a produkcí ovoce, Prostředkem k tomu je regulace množství větví na stromě tak, aby všechny listy a plody měly dostatek prostoru a světla ... Tvarovanie a rez ovocných drevín.SK.pdf | Uloz.to ... .Součástí může být regulace velikosti rostliny na stanovišti, odstraňování poškozených nebo nemocných ... Tvarování ovocných dřevin - Kordony, palmety, špalíry Ostatní / knihy Praktická ovocnářská příručka je zaměřena na pěstování ovocných dřevin v malých zahradách. … Příspěvek poslal(a) knizniklub 09.08. 2013 15:12:30 (16679 čtenářů) Výsadba dřevin, hnojení trávníku, ... Tvarování a řezy ovocných a okrasných dřevin ... ... ... Tvarování ovocných dřevin - Kordony, palmety, špalíry Ostatní / knihy Praktická ovocnářská příručka je zaměřena na pěstování ovocných dřevin v malých zahradách. … Příspěvek poslal(a) knizniklub 09.08. 2013 15:12:30 (16679 čtenářů) Výsadba dřevin, hnojení trávníku, jak se zbavit mechu, ničení plevele, trvalky ... Mezi další důležité činnosti patří řez broskvoní, tvarování ovocných stěn a kontola či případná obnova kůlů a úvazů slabších podnoží. Vysazování zeleniny, pěstování chřestu, předpěstování sadby, pařeniště - Březen ... Výsadba ovocných dřevin. Během září a října se začínají zahradnické obchody plnit rostlinným materiálem a cibulovinami. Mezi nejoblíbenější skupiny rostlin, pro které je typická podzimní výsadba, patří bezesporu ovocné dřeviny. ... Prořezávání a tvarování dřevin se není třeba bát, ačkoli se těmto úkonům ... Praktická ovocnářská příručka je zaměřena na pěstování ovocných dřevin v malých zahradách. Obsahuje všechny potřebné návody od volby vhodného místa přes pomocné konstrukce a zařízení, výběr dřevin, výsadbu a běžné ošetřování až po tvarování. Pěstebními důvody pro kácení dřevin jsou tudíž činnosti prov...

INFORMACE

AUTOR
Peter Modl,
DIMENZE
6,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvarování ovocných dřevin.pdf

POPIS

Praktická ovocnářská příručka je zaměřena na pěstování ovocných dřevin v malých zahradách. Obsahuje všechny potřebné návody od volby vhodného místa přes pomocné konstrukce a zařízení, výběr dřevin, výsadbu a běžné ošetřování až po tvarování. Jsou zde shrnuty možnosti využití ovocných dřevin, jako je např. spirálový kordon nebo pyramida, přes řadové výsadby, živé ploty a palmety až k podpůrným konstrukcím. Návody jsou důkladné a kresby tak názorné, že se jimi může řídit naprostý laik. U každého typu jsou uvedeny i praktické pokyny, například pro jakou expozici či typ zahrady se určitá forma hodí a jakému druhu či odrůdě ten či onen způsob pěstování vyhovuje. Autoři nezapomněli ani na drobné ovocné dřeviny – angrešty, rybízy, ostružiny aj. – a nevynechali ani exoty, například kiwi nebo kdouli.

Chcete si přečíst knihu?Tvarování ovocných dřevin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Modl,. Číst Tvarování ovocných dřevin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY