Učebnice ájurvédy I.: Základní principy

Učebnice ájurvédy I.: Základní principy - Vasant Dattatray Lad | Replicamaglie.com

...ncipy zdraví Co to jsou hlavní principy zdraví? Názory se různí ... Kniha Učebnice ájurvédy I. | Knihy pre každého ... . Ze své vlastní zkušenosti s úspěšným léčením velmi závažné nemoci jsem napsal kapitolu Zásady budování pevného zdraví. Myslím, že jsou v něm uvedeny základní myšlenky, které, při jejich použití, povedou k uzdravení, nebo alespoň výrazné úlevě. Učebnice ájurvédy I. - Základní principy. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ... Učebnice ájurvédy I. Lad Vasant. Četl(a) js ... Učebnice ájurvédy I. - Základní principy - Vasant Lad ... ... . 0; Cart product ... Učebnice ájurvédy I. Lad Vasant. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 5.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Učebnice ájurvédy I.: Základní principy Vydáním Učebnice ájurvédy vstoupilo ájurvédské vzdělávání do nové etapy. Jedná se o první učebnici ájurvédské medicíny, napsanou pro západní studenty. Její vydání by mělo na Západě přispět k rozvoji prvních skutečných ájurvédských vysokých škol, které jednoho ... Základní principy stravování dle ájurvédy. 1. Dávejte přednost čerstvě připraveným, teplým a domácím pokrmům. 2. Jezte v klidném, v příjemném prostředí a v příjemné společnosti. Při jídle zkuste zklidnit svojí mysl, nepřemýšlet o práci, nečíst knihu ani se nedívat na televizi. Učebnice ájurvédy I. - Základní principy (Vasant Lad) Maitrea | Knihy - Duchovný rast a rozvoj. Predaj skončil. Popis; Parametre (10) Hodnotenia (0) Komentáre (0) Dostupnosť (2) Vydaním Učebnice ajurvédy vstúpilo Ajurvédske vzdelávanie do novej etapy. Jedná sa o prvú učebnicu Ajurvédskej medicíny, napísanú pre západných ... Vasant Lad: Učebnice ájurvédy I. - Základní principy . Vydáním Učebnice ájurvédy vstoupilo ájurvédské vzdělávání do nové etapy. Jedná se o první učebnici ájurvédské medicíny, napsanou pro západní studenty. Její vydání by mělo na Západě přispět k rozvoji prvních skutečných ájurvédských vysokých škol ... Tři dóši - základní princip ájurvédy Ájurvéda zná 3 základní energie neboli funkční principy, které se nacházejí v lidském těle i ve všech ostatních strukturách. V češtině pro tyto tři principy neexistují vhodné ekvivalenty, takže pro ně používáme původní sanskrtské názvy - váta, pitta a kapha. Lad Vasant: Učebnice ájurvédy I. - Základní principy (83.2%) Přidat recenzi. Vydáním Učebnice ájurvédy vstoupilo ájurvédské vzdělávání do nové etapy. Jedná se o první učebnici ájurvédské medicíny, napsanou pro západní studenty. Její... Učebnice ájurvédy I. - Základní principy (česky) Učebnice ájurvédy I. - Základní principy . Vasant Lad. Bežná cena 24,87 € Cena v knihkupectvích je 24,87 € U nás ušetříte 2,92 € Ušetríte: 2,92 € 21.95 € Skladom > 5 ks Tovar je pripravený k okamžitému odoslaniu ... Učebnice ájurvédy I. Základní principy . Vasant Lad; Vasant Lad ....

INFORMACE

AUTOR
Vasant Dattatray Lad
DIMENZE
7,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice ájurvédy I.: Základní principy.pdf

POPIS

Její vydání by mělo na Západě přispět k rozvoji prvních skutečných ájurvédských vysokých škol, které jednoho dne budou na své pohostinné půdě vychovávat generace žáků ájur-vidji. Tato kniha proto představuje novou, vzrušující fáziprocesu adaptace ájur-vidji na kdysi cizí půdě. Každý takovýto vývojový krok přichází prostřednictvím určitého nástroje a v tomto případě je tímto prostředníkem Dr. Vasant D. Lad. Tato kniha je vyvrcholením jak jeho celoživotního osobního studia a ájurvédské klinické praxe, tak dvacetiletého zasvěcení životní síly vyššímu cíli, jímž je rozšíření ájur-vidji do oblastí, které jsou pro ni nové a vzrušující. Představuje další z hodnotných obětí, kterou doktor Dr. Lad pokládá na oltář ájur-vidji.

Chcete si přečíst knihu?Učebnice ájurvédy I.: Základní principy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vasant Dattatray Lad. Číst Učebnice ájurvédy I.: Základní principy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY