Nebarevné vzpomínky: O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech

Nebarevné vzpomínky: O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech - Martin Vopěnka | Replicamaglie.com

...arevné vzpomínky - O rodičích a dětství, ale hlavně o 60 ... Knihy Martin Vopěnka | Dobré Knihy.cz ... . letech. - O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech - Martin Vopěnka . Hluboké a velmi osobní svědectví o době, která se již stala historií. Úvahy o měnícím se světě, budoucnosti i minulosti. Vychází v září k padesátinám autora. Martin Vopěnka: Nebarevné vzpomínky. O rodině a dětství, ale hlavně o 60. letech • Autor: Práh. Spisovatel a nakladatel Martin Vopě ... Nebarevné vzpomínky - Martin Vopěnka | Databáze knih ... . letech • Autor: Práh. Spisovatel a nakladatel Martin Vopěnka vyrůstal jako jedináček v malém bytě v pražské okrajové čtvrti Kobylisy, v rodině mezinárodně proslulého matematika Petra Vopěnky a duševními chorobami sužované ženy židovského původu. Objednávejte knihu Nebarevné vzpomínky - O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech. v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Inzerát Martin Vopěnka - Nebarevné vzpomínky . v okrese Prachatice, cena 39Kč, od farm-thief na Sbazar.cz. Popis: Vopěnka Martin: Nebarevné vzpomínky - O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech. Kniha Martina Vopěnky Nebarevné vzpomínky přináší podstatný kamínek do mozaiky, v niž si s časovým odstupem skládáme obraz šedesátých let dvacátého století. O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech Hluboké a velmi osobní svědectví o době, která se již stala historií. Úvahy o měnícím se světě, budoucnosti i minulosti. Kniha Martina Vopěnky Nebarevné vzpomínky přináší podstatný kamínek do mozaiky, v niž si s časovým odstupem skládáme obraz šedesátých let ... O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech. Hluboké a velmi osobní svědectví o době, která se již stala historií. Úvahy o měnícím se světě, budoucnosti i minulosti. Kniha Martina Vopěnky Nebarevné vzpomínky přináší podstatný kamínek do mozaiky, v niž si s časovým odstupem skládáme obraz šedesátých let ... O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech. ... O čem je kniha Nebarevné vzpomínky? ... Autor v knize vypráví o svém dětství a rodině. Činí tak klidně, soustředěně a jemně, aby nenarušil postupné nanášení "nebarevných barev" své paměti na plátno, o něž se s námi chce podělit...

INFORMACE

AUTOR
Martin Vopěnka
DIMENZE
12,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebarevné vzpomínky: O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech.pdf

POPIS

Kniha Martina Vopěnky Nebarevné vzpomínky přináší podstatný kamínek do mozaiky, v niž si s časovým odstupem skládáme obraz šedesátých let dvacátého století. Málokterý český spisovatel dokázal tuto dobu zachytit tak věcně, střídmě a přesvědčivě jako on. Autor v knize vypráví o svém dětství a rodině. Činí tak klidně, soustředěně a jemně, aby nenarušil postupné nanášení "nebarevných barev" své paměti na plátno, o něž se s námi chce podělit. Při svém psaní ovšem jen nezaznamenává a nepopisuje. Protože ví, že jeho dětství je již nenávratnou minulostí stále se vzdalující v čase, vidí ho též již z historické perspektivy a potřebného odstupu a je schopen hodnotit to, co ho tehdy obklopovalo a v čem žil. Pod klidným tokem jeho vyprávění lze téměř na každé stránce vycítit silné citové zaujetí - je zřejmé, že tato kniha má pro autora zvláštní význam, že většinu toho, co zaznamenává, znovu vnitřně žije.

Chcete si přečíst knihu?Nebarevné vzpomínky: O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Číst Nebarevné vzpomínky: O rodičích a dětství, ale hlavně o 60. letech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY