O lopenickém Dráčkovi

O lopenickém Dráčkovi - Martin Bartošík, | Replicamaglie.com

...iček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný ... Slovácko - Uniepedie ... . V hlubokých listnatých lesích Bílých Karpat, pohoří na pomezí Moravy a Slovenska, přišel na svět náš Dráček. ... O lopenickém Dráčkovi % ... Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údaj ... O lopenickém Dráčkovi (2010) - veselé příběhy lopenického Drá ... O lopenickém Dráčkovi - Wikipedie ... ... O lopenickém Dráčkovi (2010) - veselé příběhy lopenického Dráčka, ilustroval Ivan Křemeček (kreslíř a povídkář) Krajem vinic a poutních míst - Od Svatého Antonínka ke kyjovské dolině (2012) O lopenickém Dráčkovi (2013) - 2. vydání v nakladatelství Albatros, Praha Knížka o přátelském dráčkovi z Bílých Karpat je určena dětem od 7 let. O tom, jak vůbec dráček přišel na svět, jak se seznámil s dětmi, naučil se létat, procestoval půl světa a nakonec si našel nevěstu a stal se tatínkem sedmi malých dráčků. O lopenickém dráčkovi Alena Bartošíková Jméno lovce: Do ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Bartošík,
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
O lopenickém Dráčkovi.pdf

POPIS

V hlubokých listnatých lesích Bílých Karpat, pohoří na pomezí Moravy a Slovenska, přišel na svět náš Dráček. A řeknu vám, že to byla neuvěřitelná náhoda. Takto začíná náš pohádkový příběh. Krásně ilustrovaná knížka ilustrátorem Ivanem Křemečkem. Vyprávění vás zavede nejen na různá místa naší rodné země, ale i do zahraničí, kde dráček prožívá svá dobrodružství. Děti lopenického Dráčka budou milovat a úzkostlivě prožívat všechna jeho dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?O lopenickém Dráčkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Bartošík,. Číst O lopenickém Dráčkovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY